Jestem nauczycielką. Uczę w szkole podstawowej w Tychach. Wiosną tego roku odbyła się wycieczka klas IV-VI autokarem do Stolicy. Mą misją było wypatrzenie akuratnej firmy oferującej przewozy autokarowe do Warszawy. Wyprawa zaplanowana została na 3 doby ponieważ zaplanowaliśmy obaczyć: Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Zamek Królewski , Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Pałac na Wyspie, Grób Nieznanego Żołnierza, Pałac w Wilanowie, Muzeum Narodowe w Warszawie, Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie, Zamek Ujazdowski , Pałac Prezydencki, Cmentarz Powązkowski, Pomnik Fryderyka Chopina oraz Cytadelę Warszawską – czyli nieomalże wszelkie najważniejsze miejsca w Warszawie.

autobus

Autor: Vasconium
Źródło: http://www.flickr.com

Jako że planowaliśmy nocować w Stolicy zadecydowałam iż najlepszym wyborem będzie nająć przedsiębiorstwo proponujące wynajem autokarów (zobacz fakty na aby nie musieć ponosić ponadprogramowych kosztów związanych dla przykładu z noclegiem kierowcy prowadzącego pojazd.

Poszukujesz ciekawych wiadomości na prezentowany temat? To idealna chwila, gdyż został napisany pełny tekst (https://www.ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/tours.php), który ma istotne dane na taki temat.

Poszukiwania firmy zajmującej się wynajmem autokarów w Warszawie zapoczątkowałam przeszukaniem netu. Po wbiciu właściwej frazy do wyszukiwarki internetowej otrzymałam około 750 000 odpowiedzi. Niemniej jednak po spenetrowaniu pierwszej siódemki trafień wypatrzyłam pasującą mi firmę Tramp.

Po obadaniu opinii forumowiczów zadecydowałam spotkać się osobiście z przedstawicielem owej firmy przewozowej oferującej przewóz osób z Warszawy, by dowiedzieć się o detale propozycje. Przedstawiciel zaoferował mi dobrą opłatę, zerknęłam na pojazd, pogadałam z kierowcą autokaru po czym doszło do podpisania umowy. Wybór mój okazał się doskonały! Kierowcy okazali się być odpowiedzialni i rzetelni natomiast autobusy niezawodne i bezusterkowe. Młodzi trampowie bawili się doskonale w Stolicy, a potem długo jeszcze wspominali kwietniową ekskursję.

nowoczesny autokar

Autor: Alexandre Prévot
Źródło: http://www.flickr.com

Niezmiernie dużo dowiedzieli się nie tylko o Stolicy Polski ale również o polskiej kulturze tudzież przeszłości. Sądzę że sporzej im znajomości doszło po owej eskapadzie niż po paru godzinach lekcyjnych historii i WOS (choć nauczycieli mamy w naszej szkole wspaniałych). Gorąco rekomenduję podobne wyprawy innym pedagogom, nie jedynie do Warszawy lecz też do Krakowa, gdzie można zaniemówić od patrzenia na taką ilość zabytków.przejdź do serwisu przewozy do niemiec dolny śląsk Przewozy do Niemiec Dolny ŚląskOpiekunowie i pedagodzy, pamiętajmy iż podróże wychowują, i to od najmłodszych lat.