Gdynia jest uznawana za jedno z najpiękniejszych jak i najbardziej liczących się miast, które leży na polskim wybrzeżu. Jest to miasto umiejscowione nad Zatoką Gdańską. Razem z Gdańskiem oraz Sopotem, Gdynia tworzy wielką aglomerację trójmiejską, która jest jednym z najdroższych miejsc w kraju, jeżeli chodzi o wartość nieruchomości. Rokrocznie Gdynia jak również i inne nadmorskie miejscowości zarabia wielkie pieniądze z branży turystycznej.

Poznań

Autor: Marcin Chady
Bliskość Bałtyku jak również i Sopotu i Gdańska powoduje, że Gdynia (oferta sal konferencyjnych w Gdynii) co roku musi być przygotowana na przyjęcie setek tysięcy przyjezdnych, którzy nie przyjeżdżają już tylko i wyłącznie z innych zakątków Polski. Gdynia staje się bardzo modna również poza krajem. Takowa sytuacja sprawia, że noclegi w Gdyni są już na wysokim poziomie europejskim. Baza hotelowa Gdyni ostatnimi laty została mocno poszerzona. Wszystko to z powodu goszczenia przez Polskę najlepszych piłkarzy starego kontynentu. Pomimo, że Gdynia nie była miastem organizatorem, to z racji bliskości Gdańska wzięła na siebie zadanie odbarczania tego miasta, i wzięła gro turystów pod swoje skrzydła. Noclegi Gdynia na pewno będą dla nas dobrym rozwiązaniem, gdyż jest to miasto, które musi kojarzyć się pozytywnie. Wszystko dlatego, że wedle badań opinii publicznej mieszkańcy Gdyni są ludźmi, którzy są najbardziej zadowoleni ze swego rodzimego miejsca.

Innym miastem, które chociaż nie leży nad pięknym polskim morzem, jest znakomitą alternatywą jeżeli chodzi o spędzenie parę dni wolnego, jest Poznań. Ta stolica Wielkopolski jest największym miastem swojego regionu. Jest to miasto, które łączy w sobie elementy polskiej tradycji jak również (przeczytaj więcej tutaj) szybkiego rozwoju. Praktycznie każdy hotel w Poznaniu jest zarezerwowany w wakacyjnym okresie. Nie tylko nasi krajanie decydują się na odwiedzenie miasta koziołków. Coraz częściej do Wielkopolski przyjeżdżają także mieszkańcy Niemiec. Z pewnością spowodowane jest to sprawną komunikacją oraz rozbudowaną infrastrukturą. Nie raz o wiele szybciej do Poznania możemy dostać się z Berlina, niż z Warszawy. Kto jeszcze nie był w stolicy Wielkopolski, bezapelacyjnie musi zabukować sobie parę dni, na eskapadę po tym wyjątkowo pięknym mieście.