Zima 2013 pozytywnie zaskoczyła snowboardzistów tak niskimi temperaturami, że śmiganie w śniegu jest nadal możliwe. Jeżeli masz urlop do zagospodarowania, warto odwiedzić biuro turystyczne i zapoznać się z propozycjami last minute. Pośród nich z całą pewnością znajdziemy coś, dla osób lubiących narty Andora jest na przykład niezmiernie interesującą lokalizacją, preferowaną między innymi przez sławy.

Narty biegowe, biegówki

Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl

Charakterystyczny górski klimat w połączeniu z dużymi opadami śniegu i ciekawymi trasami dla narciarzy, są alternatywą dla modnej w kręgu zapalonych narciarzy Słowacji. Można niewątpliwie także znaleźć mniej kosztowne wycieczki ukierunkowane na narty polska dla nas będzie w tej klasie wiodła prym. Jest to też alternatywa dostępna dla osób które mają wolny czas tylko przez parę dni.

W trakcie sezonu na narty 2013, można też pomyśleć o spędzeniu lutego w upalnym kraju. Jeżeli wybieramy się na urlop w zimie, a propozycje typu – Austria na narty – nas nie interesują, można uznać za miejsce na ciekawe wakacje egipt. Temperatura na przełomie jesienno-zimowym jest tam bardziej sprzyjająca dla osób które lubią zwiedzać. Szczególnie, że lato 2014 prognozowane jest jako upalne.

Pomimo tego, że rok niedawno się rozpoczął, każde biuro turystyczne posiada już w ofercie wyjazdy oznaczone jako zima 2013, na narty 2013 czy lato 2013. Niejeden znajdzie pośród nich coś dla swojej rodziny, niezależnie od tego czy woli zaplanować wycieczkę ze sporym wyprzedzeniem, czy czeka do ostatniej chwilki. Dla na stoku pojawią się w katalogach narty Andora w wariancie all inclusive włącznie z karnetem, jak też propozycje obejmujące same noclegi.

Nie zważając na grubość portfela, każdemu przysługują wyczekane wakacje, także niezależnie od tego czy jest wytrawnym narciarzem, czy woli chowanie się przed zimnem w ciepłych klimatach. Obsługa biur turystycznych, chętnie doradzi nam najkorzystniejszą opcję wycieczki. Możemy też na własną rękę sprawdzić czemu od wielu lat hasło „Austria narty” przyciąga tłumy. Autostradami w krótkim czasie dojedziemy na miejsce, a wyszukanie hotelu w dobrej cenie wcale nie jest skomplikowane. Dodatkowo, nie jesteśmy zobowiązani do pozostawania w jednym miejscu. Zwiedzenie starych winnic w Austrii, czy wyjazd po drodze do Pragi, mogą oprócz tego wzbogacić wyjazd.