Bułgaria to państwo, który spełnia wszystkie warunki, żeby zostać urlopowym miejscem, które rokrocznie może być odwiedzane przez setki turystów z Polski. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Dzisiaj te dobre czasy dla oferty ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, ponieważ kraj ten po latach kryzysu gospodarczego ponownie zaczyna rozwijać turystykę. W te Bałkańskie rejony warto pojechać szczególnie latem. W tym czasie można liczyć na słoneczną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zagwarantować.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Latem Morze Czarne jest zdecydowanie cieplejsze od Morza Bałtyckiego. Takie miasta jak Warna czy Burgas z całą pewnością przypadną Polakom do gustu, gdyż położone są nieopodal piaszczystych plaż jak również ciekawych atrakcji turystycznych. Jest to również doskonałe miejsce na nocne zabawy, bowiem władze stricte turystycznych miejscowości robią niemalże wszystko aby przyjezdni nie mieli czasu na nudę. Dyskoteki jak również restauracje są tutaj otwarte do białego rana. Bułgaria (https://www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/bulgaria/) z Eccoholiday.

Korzystne położenie, to nie jedyne walory tegoż państwa leżącego na Półwyspie Bałkańskim. Innym argumentem, który może przemówić do świadomości Polaków są ceny, jakie tutaj panują. Na wakacje w Bułgarii przeznaczymy o wiele mniej aniżeli na wakacyjną wyprawę do Grecji czy też Turcji, w której spotkamy identyczne temperatury jak również (powołaj się na nas) krajobrazy. W ostatniej dobie baza hotelowa w Bułgarii ogromnie się polepszyła i nietrudno znaleźć teraz zakwaterowanie na europejskim poziomie. Takie walory Bułgarii mocno podkreślane są przez polskie biura podróży, które coraz częściej oferują swoim klientom wyjazd właśnie do Bułgarii.

Ceny kształtują się wyjątkowo przystępnie. Jeżeli zdecydujemy się na wyjazd tuż przed rozpoczęciem urlopu, wycieczka Bułgaria last minute może okazać się wyjątkowo tania. Z pewnością za tak niewielkie pieniądze warto się wyruszyć nad Morze Czarne, ażeby wypocząć i powrócić z piękną oraz naturalną opalenizną. Udogodnieniem podczas podróży może być to, że Bułgaria od kilku lat znajduje się w UE. Dlatego też możemy liczyć na błyskawiczne odprawy graniczne.