W Polsce jest wiele urokliwych atrakcji turystycznych. Być może nie tyle co w choćby Włoszech albo Australii, lecz i tak mieszkańcy Polski nie mogą miewać kompleksów – tak się złożyło, że mieszkamy w fajnym kraju. Dosłownie każdy region w Polsce to miejsce, gdzie wszyscy spragnieni atrakcyjnych miejscówek mają okazję odnaleźć całkiem wiele.

Można śmiało powiedzieć, że Karkonosze, Wrocław bądź Olsztyn są tymi miejscami, które są w stanie się spodobać. Twierdzenie, iż nie jesteśmy ładnym krajem jest w zupełności bezsensowne.

Publikacja, którą właśnie masz okazję czytać to wspaniałe źródło (www.astorhotel.pl/kulinaria/) informacji, jednak jeśli szukasz innych tego rodzaju materiałów, to kliknij ten link.

Fakty są takie, że w wielu przypadkach zagraniczni turyści są pod bardzo dużym wrażeniem. Może wielu nie umie doceniać uroków swojego kraju, ponieważ atrakcyjne widoki niejako już się nam nieco przejadły. Owa teoria w sumie miałaby sens, ponieważ nawet Portugalczycy czy Kanadyjczycy bardzo często nie umieją docenić walorów własnego kraju. Jakimiś rodzynkami z całą pewnością nie jesteśmy…

Poczekalnia w hotelu

Autor: Amanda N Sherrington
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy będziemy tak sobie jeździć po Polsce, pewnie będziemy tak jakby zobowiązani korzystać z usług hoteli. A jak jest z hotelami w Polsce? Generalnie o solidny, przedni pod każdym względem hotel – https://www.coraltravel.pl/Egipt/Sharm-El-Sheikh/hotel/REGENCY-PLAZA-AQUA-PARK—SPA-RESORT/3916/40-4883-24FF.html – aż tak wielce ciężko to w sumie raczej nie jest. Jednakowoż pod małymi wyjątkami: trzeba sprawdzić najpierw to, które hotele Olsztyn są faktycznie w porządku. Czyli byłoby doskonale, gdybyśmy mieli okazję jeszcze przed przyjechaniem do hotelu sprawdzić czy w istocie hotel jest atrakcyjny dla zwykłego podróżnego. Na całe szczęście funkcjonuje znacząca liczba serwisów rezerwacyjnych, a więc nie wydaje się, abyśmy mieli ogromny problem z trafieniem na bardzo dobry hotel, my polecamy Hotel Garden. Naturalnie za tę cenę, którą na spokojnie jesteśmy w stanie przyjąć do wiadomości. Bo wiadomo: szczególnie na prowincji, która jest mocno urocza, ale przy tym nieco odsunięta na dalszy plan, nie jest przesadnie prosto o takie noclegi, które są wygodne, nieźle prowadzone, a na dodatek relatywnie tanie. Miejmy nadzieję, że nadal branża hotelowa w Polsce będzie błyskawicznie się rozwijać, być może duża impreza sportowa na miarę EURO 2012 może pomóc?