Wielu ludzi udając się na odpoczynek poszukuje miejsc egzotycznych, pełnych niepowtarzalnego klimatu i uroku. Nie chcą oni przesiadywać w zatłoczonych miejscach, tłumnych i gwarnych, a jednocześnie chcą piaszczystych plaż, słońca i odrobiny egzotyki. I dla takich właśnie wczasowiczów swoją propozycję przedstawiają państwa z obszaru Karaibów – takie jak na przykład Dominikana, Bahamy, Jamajka czy też Kuba. Rejon ten kusi w pierwszej kolejności wspaniałą przyrodą, piaszczyste plaże są czyste, tak samo jest z błękitną wodą w lagunach i zatokach.

wakacje

Źródło: Ewlon
Niedużo jest miejsc na świecie, które oferują tak wspaniałą, nieskażoną jeszcze przez człowieka przyrodę i pod wodą i na lądzie. Bo Karaiby to tajemnicze i urocze lasy tropikalne, ale również pełne życia podwodnego rafy koralowe, które otaczają liczne wysepki oraz wyspy.

Przeglądnij naszą witrynę. Możesz przejrzeć tam następne zajmujące posty. Więc kliknij, aby zobaczyć źródło (http://eccotravel.eu/dominikana/index.php?atrybuty_up=pl_plaze) wiadomości na podobny temat.

Karaiby to bardzo przyjazne miejsce dla turystów a ludzie są niezwykle przyjaźni, choć oczywiście w pewnych rejonach trzeba trochę bardziej uważać na to, gdzie i co będzie się robić.

Największą z wysp tego rejonu jest Kuba. Kraj ten przez długie lata żył w całkowitej izolacji, dzisiaj jest coraz bardziej otwarty na odwiedzających z wielu krajów świata. Poza wspaniałą przyrodą, charakterystyczną dla tego rejonu świata, Kuba ma również bardzo dużo do zaoferowania jeżeli będzie chodzić o rozrywkę i kulturę. To właśnie tam wykonuje się

wakacje na kubie

Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com

najsłynniejsze cygara świata i ceniony przez smakoszy rum, a zabawa, taniec i śpiew obecne są w zasadzie wszędzie.

Wakacje na Kubie pojawiają się w ofertach zwiększającej się liczbie biur turystycznych.

Potrzebny będzie Ci link do strony (https://villamare.com.pl/)? Nie przejmuj się. W naszym następnym poście znajdziesz wszystko, czego szukasz. Zapraszamy!

Planując tam wyjazd trzeba mieć ważny paszport, a także postarać się o turystyczną wizę, z którą przy zorganizowanej wycieczce nie będzie żadnego problemu. Oferta noclegów na Kubie jest coraz większa, kraj ten dostrzega zalety płynące z turystów i zaczyna bardzo promować swoje atrakcje. Również wśród przyjeżdżających widać duże zainteresowanie tym do niedawna jeszcze niemożliwym do odwiedzenia kraju, co najlepiej widać w liczbie rezerwacji.