Wrocław, jako miasto wysoce atrakcyjne turystycznie i jednocześnie uniwersyteckie, dysponuje znakomitą bazę pod rozwój urozmaiconej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Można się o tym przekonać przeglądając przykładowo witryny internetowe, gdzie hasło „hotele Karkonosze”, odkrywa mnóstwo propozycji zadziwiających dużym zróżnicowaniem. Lokale gastronomiczne Wrocławia są w stanie zauroczyć rzesze odwiedzających miasto turystów. Ich wielość i różnorodność pozwala także mieszkańcom na interesujące kulinarne podróże po swoim mieście. Odwiedzając kolejne restauracje można zapoznać kulinarny świat nie ruszając się z miasta.

Niemalże wszystko, co ma do zaoferowania stolica Dolnego Śląska w temacie gastronomii i hotelarstwa jest niewątpliwie godne zainteresowania. Lecz nie wyłącznie miasto dostarcza świetnej oferty. Również okolice Wrocławia słyną z zasobności w hotele i restauracje godne uwagi. Znany jest m.in. pałac 4 km od Wrocławia, który przyciąga swoim niezwykłym urokiem grono gości. Pałac, który całkiem nie tak dawno został przeistoczony w ekskluzywny hotel, nazywa się Bossanova. Jest on malowniczo położony w imponująco utrzymanym parku. Historia pałacu sięga XVIII wieku. Obiekt został wybudowany w stylu barokowym, zaś jego pierwszym użytkownikiem był von Heermann. W późniejszych latach Pałac był parę razy przebudowywany i rozmaicie historia się z nim obchodziła. Po okresie socjalizmu, w czasie którego obiekt zatracił swoje reprezentacyjne zalety, przyszedł czas powrotu do świetności.

Ten wątek niewątpliwie ma interesujące informacje, lecz aby zdobyć ich jeszcze większą ilość prześledź tekst (http://libra.tm.pl/), który jest niezwykle intrygujący.

Nietrudno natrafić na wzmiankę o hotelu Bossanova ukazującym swoją nową, aktualną odsłonę wpisując w przeglądarkę internetową hasło „hotel Szklarska Poręba”.

hotele w Szklarskiej Porębie

Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com

W szlachetnym otoczeniu okazałego parku perfekcyjnie komponuje się stylowy Pałac, w którym można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z wyrafinowaną oprawą. Wnętrza pałacowe łączą ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego też powodu Bossanova czyni zadość nawet najbardziej wymagających gości. Jest to najlepsze] miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Ale najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich przymiotach Pałacu przekonać się odwiedzając go osobiście. Hotel z radością wita wszystkich gości.

Aby dowiedzieć się o tym hotelu i ofercie jaką proponuje znacznie więcej, informacją może posłużyć wyszukiwarka internetowa. Wpisując frazę Szklarska Poręba apartamenty wśród ofert z pewnością pojawi się strona domowa hotelu Bossanova. Znajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i wyjątkowo uroczą galerię zdjęć. Fotografie bardzo sugestywnie oddają nietuzinkowe uroki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Bossanova.