Giemzów to urokliwa dzielnica Łodzi- najrzadziej zaludniona, tak swoją drogą. Jednakże nieco pozamiejski charakter owej dzielnicy szybko ulega przeobrażeniom. Pewnie sporo osób słyszało o chociażby takiej inwestycji budowlanej jak Giemzów – rzekomo owe osiedle zamieszkują tylko tak zwane lemingi, lecz to trochę zbyt krzywdzące spojrzenie.

sypialnia

Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś zatem pragnie zamieszkać w Łodzi, ale jakby nie patrzeć nie podniecają go ogromne wysokościowce, generalnie chciałby zamieszkać na uboczu, bez większego cienia wątpliwości musi na serio pomyśleć czy zakup fajnej nieruchomości zlokalizowanej na obszarze Giemzowa nie jest jedną z najbardziej sensownych dotychczasowych decyzji.

wilanow

Autor: T. S. Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakże skupmy się głównie na krótszym pobycie na Giemzowie – zatem turystów, którzy szukają perfekcyjnej przystani do zwiedzania całej Łodzi serdecznie uprasza się, aby po prostu porozglądali się po tych hotelikach. Niby nie jest ich wiele, to przecież nieduża, stojąca na uboczu dzielnica, ale tak czy siak o fajny hotel dosyć niedrogi pod względem cenowym, wcale nie jest aż tak ciężko jak o chociażby błyskawiczny przejazd przez Łódź w czasie szczytu…

Dlaczego akurat Giemzów jest bardzo dobrą bazą wypadową? Cóż, Łódź to wielka miejscowość, zatem szczególnie przyjezdni z prowincji mają prawo czuć jakiś dyskomforcik. Na szczęście jest tak, że zawsze można zwiedzać w trakcie dnia miasto albo robić w niej biznesy, a wieczorem udać się na wielce urokliwy, spokojny Giemzów. W sumie to nieco zabrzmiało jakby na terenie tej dzielnicy turyści mogli trafić tylko na ciszę, nic poza tym. Jednakowoż akurat w taki sposób w żadnym przypadku nie należy patrzeć na ową dzielnicę.

Zrób krok naprzód i zobacz co posiada praktyczna propozycja – znalezione na niej informacje pochłoną Cię całkowicie, ponieważ są zajmujące.

Przecież tutaj znajdują się piękne parki czy pałacyki. Nie ma za wielu lepszych miejsc do spacerów, aniżeli tutejsze ścieżki. A więc: porozglądajmy się za Dworem Giemzów i bez zbędnego zwlekania wreszcie zauważmy niesamowite atuty jednej z mniejszych Łódzkich dzielnic.