Bieszczady to coś dużo więcej aniżeli mały skrawek Karpat Wschodnich w Polsce. Warto więc poddając się czarowi tamtych magicznych gór wolności powędrować w Bieszczady. unikatem Bieszczadów są pastwiska, inaczej łąki usytuowane powyżej górnego obrębu drzew, na wysokości około 1100 m. Pokrywa je niezwykle bujna roślinność porównywalna w wyglądzie do alpejskiej. Piękne bieszczadzkie widoki, fascynująca natura, kryniczne górskie powietrze, jeszcze cisza i spokój z daleka od wielkomiejskiego gwaru zapewniają optymalny wypoczynek i chwile zapomnienia w niezwykłym otoczeniu dziewiczej bieszczadzkiej przyrody.

wodospad - Bieszczady

Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle bujna i nietknięta przez człowieka natura, specyficzna dla Bieszczad, zapiera dech w piersiach i pozostawia niezapomniane doznania.

Chcesz poznać inne równie pomocne porady? Jeżeli tak, to zobacz tutaj obóz konny, a na pewno nie odczujesz zawodu.

Czyste środowisko i wyjątkowy mikroklimat to kolejne przekonujące zalety tego miejsca. Małe odległości od gór i hal wypoczynek jest ciekawszy, a czyste powietrze ma doskonały wpływ na polepszenie stanu zdrowia. Po męczących spacerach jest możliwość się zrelaksować w Ośrodku Wypoczynkowym. Można odnaleźć tu ciszę, spokój, posłuchać szumu krzewów i śpiewu ptaków i naprawdę świetnie odpocząć. Osoba która do nas choć raz przyjedzie, na zawsze pozostanie pod urokiem tego miejsca. Cudowne krajobrazy, dzika przyroda, rześkie górskie powietrze, dodatkowo cisza i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku gwarantują idealny wypoczynek i chwile zapomnienia w nieziemskim środowisku dziewiczej bieszczadzkiej przyrody sprawdź na .

Piękne okolice okalające ośrodek wypoczynkowy w Bieszczadach, smaczna kuchnia, sprawią, że każdy moment spędzony w Bieszczadach będzie okazją do odpoczynku i powrotów. Bieszczady mają w sobie coś starego, coś zamierzchłego, jakby należały do poprzedniej epoki. Niezależnie od pory roku Bieszczady dostarczają niezapomnianych wrażeń i różnego rodzaju atrakcji. Czas na przyjazd w góry najlepiej wybierać wedle indywidualnych skłonności i potencjału. Jakiejkolwiek pory nie wybierzemy przywitają nas cudowne krajobrazy i czyste górskie powietrze.