Jeżeli w tym roku pragnąłbyś wyjechać do egzotycznych krajów na urlop, skorzystać z uroczej pogody, gorącego słońca i ślicznych piaszczystych plaż na wyspach, to zalecamy Ci dwa miejsca – Jamajkę i Mauritius. Jamajka to wyspa, jaka zarazem pełni rolę Państwa, położona na Morzu Karaibskim na południe od Kuby. Jamajka to niezwykle żywe, roztańczone miejsce, w którym z pewnością nie będziesz się nudzić. Jeżeli uwielbiasz rytmy muzyki reggae, egzotyczne, urozmaicone widoki, a także bezpośrednich na ludzi mieszkańców to bez wątpienia wspaniale będziesz się tam bawić.

Jamajka

Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Jamajka cechuje się bardzo rozmaitym ukształtowaniem terenu, mieszczą się tam zachwycające plaże białe i czarne, głębokie wąwozy i jaskinie, do tego multum uroku dodaje także widok majestatycznych Gór Błękitnych. To doskonałe miejsce, w którym można zapomnieć o codzienności, a także przeżyć niezwykłe, niezapomniane chwile. Jeśli interesuje Cię Jamajka wczasy oferują różne biura podróży. Wybierając wczasy – eccotravel.eu/indonezja/ – na Jamajce, często możemy też liczyć na zakwaterowanie razem z przelotem.

Rezerwując wczasy z dietą dr dąbrowskiej na Jamajkę z szerokim wyprzedzeniem, zdołamy także liczyć na atrakcyjne i dostępne ceny. Następnym zalecanym przez nas państwem jest Mauritius, państwo wyspiarskie, jakie znajduje się na Oceanie Indyjskim, na wschód od Madagaskaru. To ładne, egzotyczne i niezmiernie urokliwe miejsce, jakie skrywa wiele tajemnic. Ciekawostką jest to, iż na Mauritisie znajduje się ziemia wulkaniczna, jaka mieni się rozmaitymi barwami. Można ją zobaczyć w Parku Narodowym Chamarel. Ziemia ta nazywana jest „ziemią siedmiu kolorów”.

egzotyczne wakacje

Autor: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com
Egzotyczne wycieczki na Mauritius są oferowane poprzez liczne biura podróży, oferta jest przestronna i interesująca, zatem bez kłopotu uda nam się odkryć Mauritius last minute w interesującej, dogodnej dla nas cenie. Należałoby skorzystać z propozycji renomowanych biur podróży, gdyż wówczas mamy pewność, iż nasze wczasy zostaną dopięte na ostatni guzik. Nie będziemy też musieli dręczyć się dodatkowymi, nieprzewidzianymi kosztami.