Karpacz to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych kurortów górskich Polski. Leży we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

Kwatery i noclegi w Karpaczu

Autor: arekz
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na swoje bogate atuty turystyczne Karpacz z roku na rok staje się coraz bardziej popularny wśród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest idealnym miejscem do spędzenia wczasów zarazem latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy chcą spędzić tam wczasy 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Wypoczynek w Karpaczu to głównie turystyka. Baza noclegowa Karpacza jest doskonale rozwinięta. Znajdziemy tutaj zarazem ekskluzywne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz proponuje mniej więcej 11 tys. miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów oferuje tanie noclegi na bardzo wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj:

Karpacz to raj dla miłośników narciarstwa. Przygotowano tu ponad 20 wyciągów. Przy większości z nich mieszczą się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje także sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, w związku, z czym są czynne do późnych godzin wieczornych. Dla bardziej wprawnych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o różnorodnej skali trudności.

Latem Karpacz jest nie mniej atrakcyjny jak zimą. Pozwala na wyjątkowo aktywne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na terenie Karpacza mieści się sporo basenów i kortów tenisowych. W bardzo łatwy sposób możemy wypożyczyć rower calus stojaki i zwiedzać Karpacz na dwóch kółkach.

***Pełną ofertę na wypoczynek 2014 w Karpaczu można odnależć w serwisie lub klikając na niżej umieszczone linki:- Karpacz noclegi- Karpacz pokoje gościnne- Karpacz pokoje