Karpacz to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych kurortów górskich Polski. Leży we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

Kwatery i noclegi w Karpaczu

Autor: arekz
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na swoje bogate atuty turystyczne Karpacz z roku na rok staje się coraz bardziej popularny wśród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest idealnym miejscem do spędzenia wczasów zarazem latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy chcą spędzić tam wczasy 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Wypoczynek w Karpaczu to głównie turystyka. Baza noclegowa Karpacza jest doskonale rozwinięta. Znajdziemy tutaj zarazem ekskluzywne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz proponuje mniej więcej 11 tys. miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów oferuje tanie noclegi na bardzo wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj:

Karpacz to raj dla miłośników narciarstwa.

Czy masz wrażenie, że napisany przez nas post jest nietuzinkowy? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj też zamieszczony tutaj pokrewny artykuł.

Przygotowano tu ponad 20 wyciągów. Przy większości z nich mieszczą się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje także sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, w związku, z czym są czynne do późnych godzin wieczornych. Dla bardziej wprawnych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o różnorodnej skali trudności.

Latem Karpacz jest nie mniej atrakcyjny jak zimą. Pozwala na wyjątkowo aktywne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na terenie Karpacza mieści się sporo basenów i kortów tenisowych. W bardzo łatwy sposób możemy wypożyczyć rower i zwiedzać Karpacz na dwóch kółkach.

***Pełną ofertę na wypoczynek 2014 w Karpaczu można odnależć w serwisie lub klikając na niżej umieszczone linki:- Karpacz noclegi- Karpacz pokoje gościnne- Karpacz pokoje