Właśnie wchodzimy w końcową fazę okresu wakacyjnego. Jeszcze trochę i licealiści powrócą do swoich szkół oraz szarej codzienności. Jeśli jednakże ktoś nie zaliczył jeszcze letniego wyjazdu, to czas najwyższy, aby odrobić te zaległości.Na kupno wycieczki w biurze podróży może być już za późno. Poza tym, nie czarujmy się, przeciętnego polskiego nastolatka albo studenta nie stać na „dorosłe” wycieczki all inclusive na modnej tropikalnej wyspie. Całe szczęście, młodzi ludzie mają mnóstwo rozwiązań na to, jak zaplanować tanie wczasy, które będą równocześnie atrakcyjne.

Autor: Dave Heuts
Na pomoc takim podróżnikom- amatorom przyszły europejskie firmy lotnicze. Kilka z nich ma w swojej ofercie bardzo tanie loty. Obniżki cen mogą być do tego stopnia atrakcyjne, że zwykle tanie bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki, w przeciągu kilku minut. Dlatego powstało mnóstwo serwisów internetowych, gdzie pasjonaci wymieniają się najświeższymi informacjami na temat tańszych lotów. Niektóre bilety należy zabukować nawet z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, ale zniżki są tak duże, że naprawdę warto w to bawić.

Hamak o zachodzie słońca

Autor: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com

Niezwykle modne wśród nastolatków są weekendowe wycieczki do europejskich miast. Najpopularniejsze linie co najmniej raz w miesiącu wrzucają tanie bilety lotnicze z największych rodzimych portów lotniczych do takich metropolii jak Paryż, Londyn, czy Bruksela.

Czy podnoszony wątek bardzo Ci się spodobał? Jeśli tak, to pójdź do oferty (https://www.skalnik.pl/odziez/odziez-meska/odziez-meska-kurtki/softshell) i zobacz informacje, w które bogaty jest odmienny serwis.

Bardzo popularne są również błyskawiczne wojaże po Europie. Czasem można połączyć kilka promocji i odwiedzić parę państw za naprawdę niewielką sumę.

Tanie linie lotnicze stały się alternatywą dla szalonych wypadów autostopem. Współcześni studenci wymienili auta na latające maszyny. Jest to z pewnością o wiele wygodniejsza opcja. Samolotem dolecimy do pożądanego miejsca w wyjątkowo krótkim czasie.

Jest to więc doskonała propozycja, dla wszystkich, którzy nie mają zbyt dużo wolnego czasu, a chcieliby miło spędzić weekend. To również bezpieczniejszy rodzaj transportu. Orientujemy się przecież dobrze, że liczba wypadków samochodowych jest dużo większa i częstsza od katastrof samolotowych.