Z pewnością każdy z nas czuje się już znużony nieustannym pośpiechem i codziennymi sprawami. Dzisiejszy świat nas nie oszczędza i jesteśmy pod wielką presją. W czasie szalejącego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po długim dniu do naszego mieszkania, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy kładziemy się nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam usnąć. I znowu rankiem jesteśmy niewyspani.

Ale Białka Tatrzańska to nie wyłącznie atrakcyjne baseny termalne w Kraju.

Udało nam się przykuć Twoją myśl tym intrygującym opisem? Świetnie. Zatem namawiamy – kliknij w link Akcesoria do sqasha i przenieś się do nowej strony po fakty.

Ta zaciszna wioska oferuje nie lada gratkę dla wielbicieli zabytków. Warto zobaczyć liczący ponad 300 lat piękny kościółek. Zbudowany on został totalnie z drewna i jest słynnym fragmentem przepięknego Szlaku Architektury Drewnianej. Można w jego wnętrzu poczuć niesamowitą atmosferę lokalnej kultury. Jeżeli zabytek przypadnie wam do gustu, następnym razem udajcie się na trasę w inne rejony Podhala, w których stoją tego typu drewniane budowle.

Tatry, góry

Autor: Mariusz Chilmon
Źródło: http://www.flickr.com

Niezwykle popularne są teraz wyjazdy dla zdrowia. Jeździmy w takie miejsca, gdzie nie tylko zrelaksujemy się, ale też zatroszczymy się o naszą formę. Dlatego na czasie są teraz wakacyjne wczasy w uzdrowisku. Niegdyś to miejsce było kojarzone jedynie z rozrywką dla starszych ludzi. Dzisiaj, dzięki interesującej ofercie i nowoczesnym metodom, uzdrowiska kipią życiem i są pełne kuracjuszy w każdym wieku.

W ciepłe dni Białka Tatrzańska okazuje się idealną bazą wypadową na wędrówki górskimi trasami. Znajdziecie tu także coś dla zwolenników mocnych wrażeń – Białka Tatrzańska ma wzburzoną rzekę, na której da się pływać specjalnymi kajakami. Wyżynne tereny świetnie nadają się na loty paralotnią.

termy

Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto

Cudowny relaks zapewnia nam Białka termy. Dzięki swojemu pięknemu usytuowaniu, ten ośrodek zapewnia nam wspaniały odpoczynek w pobliżu górskich szczytów. Do wyboru mamy wiele niesamowitych atrakcji. Możemy skorzystać z pływalni, różnych zabiegów upiększających, saun oraz cudownych właściwości wód termalnych. Wszystko to znajduje się w efektownym i niezwykle eleganckim budynku. Możemy odwiedzać także restauracje z wyśmienitym jedzeniem.

Urlop w tego typu miejscu to okazja, aby uwolnić się od stresu, zatroszczyć się o naszą formę, a też nareszcie wypocząć. Terma Bania sprawi, że nie będziemy myśleć o problemach i skoncentrujemy się na własnych sprawach. Jest to z pewnością najlepsza forma odpoczynku, gdy rozluźnia się nasze ciało i umysł. To także wspaniała frajda dla naszych dzieci, które będą oczarowane możliwościami, które oferuje im ten ośrodek.