Chodzenie po górach oczywiście jest jednym z najfajniejszych sportów jakie można sobie wymarzyć. Jeżeli Ty także złapałeś bakcyla wspinaczki wysokogórskiej i już teraz zaplanowałeś jakąś większą wycieczkę w góry, niewątpliwie powinieneś zapoznać się z naszym artykułem – dowiesz się z niego, które sprzęty będą Ci potrzebne w wysokich górach, a jakie można spokojnie zostawić w domu.

regulator temperatury

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzaj temperaturę!
W czasie wędrówek w wysokich górach bez wątpienia ogromnie ważne jest regularne sprawdzanie temperatury swojego ciała.

Jeżeli spodobał Ci się analizowany wpis, kliknij ten link – na pewno także warto zobaczyć tu (http://primaveraspa.pl/primapark/zajecia-sportowe/) kolejny interesujący post!

Wtedy przyda się regulator temperatury, dzięki któremu będziesz mógł skutecznie regulować temperaturę swego ciała czujnik oporowy. Na dodatek regulator temperatury przyda się po prostu do mierzenia temperatury panującej w powietrzu – jeśli będziesz miał świadomość, jak wielce jest zimno, wtedy na pewno będziesz mógł szybciej reagować na wszelkie zmiany.

Kontroluj wysokość!
Podczas górskich wędrówek bardzo ważne jest także kontrolowanie wysokości, na której się znajdujesz. Jeśli nie przyda Ci się do tego PH metr, na pewno musisz już zabrać jakieś narzędzie specjalistyczne do pomiaru wysokości, na której się znajdujesz.
ph metr
Sporo jedzenia!
Będąc w górach musisz nieustannie dbać o swój bilans energetyczny.

Jeżeli Twoim celem na dzisiaj jest odszukanie jeszcze jednego tak niebanalnego artykułu jak ten, to uczciwie zalecamy tę ofertę (https://www.leoapart.com/noclegi-wroclaw-apartamenty/). Pomyśl o tym – ona Ci się spodoba.

Jeśli z powodu zimna lub wiatru stracisz zbyt dużo temperatury, a co za tym idzie – także energii – wówczas bez wątpliwości wyprawa nie będzie należeć do udanych.

Nie zabieraj jednakże ze sobą na wyjście kanapek z serem – w takich przypadkach zdecydowanie o wiele lepiej sprawdzają się wszelkiego rodzaju żele energetyczne. Są znacznie lżejsze, a równocześnie potrafią dodać naprawdę wiele energii, co niewątpliwie nie jest bez znaczenia.

Więcej: