Utarło się, że najczęściej na urlop wyjeżdżamy latem – w większości przypadków spowodowane jest to terminami wakacji letnich naszych dzieci, które w lipcu czy sierpniu mają wolne od szkoły i należy zagospodarować im w jakiś sposób czas.

krajobraz górski

Autor: Raven Fotoamator
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jeszcze nie masz własnych dzieci albo są one na tyle dorosłe, że same już jeżdżą na urlopy, wówczas możesz pomyśleć o niewielkiej zmianie swoich przyzwyczajeń – co przykładowo powiedz na urlop w środku zimy?
dominikana wycieczki
Nie taki szalony pomysł
stadion

Autor: LEGI
Źródło: LEGI
Ta myśl na pierwszy rzut oka z pewnością wydaje się stosunkowo szalona – jeśli jednak głębiej się nad tym zastanowisz, wtedy najprawdopodobniej dojdziesz do wniosku, że jest to całkiem fajne rozwiązanie. Jeżeli chodzi o tego typu organizowane w sezonie zimowym wycieczki Karaiby zdecydowanie są najbardziej popularne.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Jeśli tak, to śmiało przekonaj się, co się znajduje w ofercie (https://www.eccoholiday.com/p/grecja-mykonos), która tyczy się podobnej kwestii.

Wyobraź sobie zatem, że ciepłe wakacyjne miesiące spędzasz w mieszkaniu, korzystając równocześnie z uroków lata w mieście lub wyjeżdżając na małe wypady weekendowe, natomiast w środku zimy, gdy w Polsce panują mroźne temperatury i praktycznie każdy cierpi na lekką chandrę, wyjeżdżasz do miejsca, gdzie temperatura ma około trzydziestu stopni. W taki sposób właściwie dwukrotnie spędzasz fajne wakacje w ciągu każdego roku!

Na co dokładnie się zdecydować?

Jak już wspomnieliśmy, Karaiby są obecnie jednym z najbardziej modnych kierunków jeśli chodzi o zimowe wjazdy. Wybierając się do biura podróży możesz również zapytać o inne opcje – jeżeli w grę wchodzi na przykład Dominikana wycieczki również się znajdą.

Jeżeli szukacie czegoś trochę tańszego, ale równocześnie wciąż w ciepłym miejscu, wtedy możemy zarekomendować Ci także wyspy Kanaryjskie – tam praktycznie zawsze jest dobra pogoda. Właściwie jedno jest pewne – jeżeli raz zdecydujesz się na te zimowe wczasy, już prawdopodobnie zawsze będziesz korzystać z takiej formy spędzenia wolnego czasu.