Szukasz pięknego miejsca – ni to wioski, ni to miasta na terenie województwa podkarpackiego, w który to miałbyś możliwość sobie spokojnie odpocząć? Z naszej strony pragnęlibyśmy polecić gminę o nazwie Ustrzyki Dolne, w której z pewnością wynajdziesz upragniony spokój! Jesteś ciekaw, co to za konkretne miasteczko? Interesują Cię jego podstawowe informacje? Jeżeli tak, to w dobry sposób przeczytaj nasz pisany dzisiaj artykuł!

ustrzyki dolne

Autor: Corona-Fishing
studia

Autor: 世書 名付
Źródło: http://www.flickr.com
Gmina typu miejsko-wiejskiego usadowiona w województwie Podkarpackim, w powiecie Bieszczadzkim – w ten sposób istnieje możliwość w skrócie określić położenie ciekawiących nas dzisiaj Ustrzyk Dolnych. Według informacji pochodzących z 2016 roku, nawierzchnia owego miasta wynosi konkretnie 477,7 km2, a liczebność ludności utrzymuje się w obszarze 17 540 osób z czego bardziej duża cząstka to (według obliczeń z finiszu 2014 roczku) kobiety. Ustrzyki Dolne mają herb, który to posiada w sobie złoty miecz oraz przecinającą go złotą strzałę usadowioną na czerwonym tle. Wspomniane miasto posiada (jak większość miast w danych czasach), własną stronę internetową, na którą to dobrze jest zerknąć, by poznać więcej szczegółów miasteczka, zarówno dla zamieszkujących, jak i dla turystów, a nawet dla nadchodzących inwestorów. Wspomniana stronka posiada również wiele innego rodzaju informacji, które nie posiadając problemiku odczytamy zarówno w komputerze, jak również na tablecie czy komórce.

Na daną chwilę najważniejszymi personami wewnątrz wspomnianej gminie są: Burmistrz: Bartosz Romowicz; Przewodniczący Rady Miejskiej: Bogdan Ferenc; dobrze znany Sekretarz: Janina Sokołowska, a także Skarbnik: Ewa Kaczmaryk-Elmerych.