Obecnie dosyć często zauważa się tych, którzy jeżdżą na rowerze cały rok. Nawet w mrozy zasuwają swoim jednośladem do pracy czy na uczelnię.

planowanie transportu

Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Nie straszne im mrozy i wiatry.
kurtki the north face

Autor: robposse
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak, aby móc pokonywać jakieś kilometry na rowerze, gdy temperatura jest minusowa, to musimy mieć dobrą kurtkę. Taką, która osłania przed wiatrem oraz mrozem. Musi być też wygodna. Po prostu powinniśmy nabyć dobrej jakości sportową kurtkę. Kurtki The North Face są po prostu idealne. Wykonane są z poliestru – materiału, który ochrania nasze ciało przed oddziaływaniem niesprzyjającej aury. Dodatkowo, dosyć łatwo się ją czyści. Spory odsetek zabrudzeń wystarczy przetrzeć wodą. Kurtka ma sporo kieszeni, które mają zamek – wobec tego nie stracimy kluczy albo portfela. Spory odsetek modeli ma też kaptur. Kurtki The North Face (odsyłam do tego serwisu) są świetnie wykończone – każdy szczegół był dokładnie przemyślan: kołnierz jest miły w dotyku od środka (dzięki temu nic nas nie gryzie), a zakończenie rękawów posiada wszytą gumkę (woda nie wlewa się do rękawów). Nie należy się dziwić tak przemyślanej koncepcji. firma The North Face funkcjonuje już od prawie 50 lat i jest mistrzem na rynku w dziedzinie sportowej odzieży. Proponują oczywiście nie same kurtki, ale także plecaki oraz obuwie.

Należy wybierać dobrej jakości odzież sportową. Nawet jeśli jest trochę droższa od zwykłej, to będziemy z naszej decyzji bardzo zadowoleni.