Wakacje to najpiękniejszy okres w roku. Zdają sobie z tego sprawę wszystkie dzieci. Kiedy jesteśmy już dorośli niestety nie możemy pozwolić sobie na 60 dni lenistwa, gdyż posiadamy zaledwie ogólnie prawie 30 dni urlopu na cały rok.

przemysł - rzut

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak nie znaczy to, że dorośli nie czekają z utęsknieniem na lato oraz wymarzone wczasy.

absolwenci

Źródło: www.morguefile.com
Jeżeli marzy nam się zagraniczny wypoczynek to powinniśmy pomyśleć o czymś oryginalnym. A może powinniśmy zobaczyć jakiś kraj, którego kultura tak szybko się zmienia, że, jak sądzą eksperci, zniknie za jakiś czas w odmętach zapomnienia oraz wszechobecnego konsumpcjonizmu.

Czy komentarze z www (https://horyzont.net.pl/atrakcje-warszawy-co-warto-zobaczyc-w-stolicy/) pod przeczytanym wpisem Cię zaciekawiły? Może chciałbyś coś do nich dopisać? Będzie to dla nas na pewno szalenie ważne.

Jeśli dodatkowo pragniemy nostalgicznych pozostałości z okresu dzieciństwa w czasach PRL-u, to warto pomyśleć o Kubie. To wySPA, gdzie oprócz wymienionych już spraw, na pewno spotka nas przyjazne przyjęcie, uśmiech mieszkańców oraz cudowne jedzenie. To tu Ernest Hemingway spędził 20 lat życia i uważał ten kawałek ziemi za najcudowniejszy na całej planecie.

Jeśli marzymy choćby raz w życiu zapalić prawdziwe cygaro lub przejechać się wiekowym autem po uliczkach kolonialnej Hawany – powinniśmy od razu rozejrzeć się za lotami do tego zagadkowego kraju.

Jeżeli chcemy zaoszczędzić trochę pieniędzy, to Kuba z Niemiec powinna nas zaciekawić, gdyż bilety z Monachium są tańsze niż chociażby te z naszego kraju. Będzie to ciekawa opcja dla Polaków mieszkających blisko zachodniej granicy, przykładowo w Poznaniu lub Wrocławiu.