Wakacje to czas, kiedy każdy pragnie wypocząć od znojów dnia powszedniego. Jednak z drugiej z kolei strony, w obecnych czasach modny jest aktywny wariant spędzania czasu nawet na wakacjach.

piasek na plaży

Autor: Public domain: Use pics for any purpose
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zatem to pogodzić?
oferty

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Nic łatwiejszego! Starczy na zakątek swojego urlopowego wypoczynku dobrać taką miejscowość, jaka oferuje niemało atrakcji równocześnie. Przykładowo ciekawym wyborem są noclegi Niechorze. Jest to ładna, położona w woj. zachodniopomorskim osada letniskowa. Prócz słonecznych plaż proponuje zwiedzającym szereg różnych atrakcji, pośród jakich są m.in.

Czy analizowana problematyka bardzo Cię zainteresowała? Jeżeli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także (http://hotelaquarion.pl/atrakcje-w-poblizu) pokrewne artykuły.

loty paralotnią czy też kręgielnia, natomiast dla dzieciaków nie lada zachętą jest stojący na dachu magiczny domek czy też możliwość przejażdżki nadmorską kolejką wąskotorową. Całość to wyłącznie nieznaczna część rozrywek, jakie są dostępne dla osób, jakie dobiorą noclegi Niechorze. Sympatycy bardziej skrajnych wrażeń, mogą wybrać się do parku linowego, natomiast z calutką rodziną można by wyjść na kręgle albo na rybacką przystań.

Miłośnicy przeszłości z kolei mogą z bliska zobaczyć dom wypoczynkowy, jaki co prawda atrakcją turystyczną rzekomo nie jest, jednak jako ciekawa nowinka turystyczna także zbiera w koło siebie liczne gromady turystów. A jaki to dom (zobacz nowe mieszkanie nad morzem) letniskowy, można zobaczyć, jeżeli na swój urlop wybierzemy noclegi Niechorze. Otóż w niniejszym miasteczku, na ulicy Grunwaldzkiej znajduje się popadający w ruinę drewniany dom, jaki należał kiedyś do kochanki, a potem małżonki Hitlera.

Brakuje przekazów, żeby wódz III Rzeszy odwiedzał to miejsce, wszakże obecność samej właścicielki zaświadczał Herman Goering, który także posiadał w pobliżu swoją nieruchomość.