Myślałeś kiedykolwiek nad tym, czy można spędzić Wielkanoc nad morzem? Bez wątpienia ten czas kojarzy ci się z powtarzalnymi rytuałami, czyli na przykład śniadaniem z całą rodziną i pisankami. Mądrze jednak od czasu do czasu zostawić tradycje i zrobić coś świeżego. Należy uświadomić sobie, że stawanie się zakładnikiem tradycji jest złe.

Nie posiadamy w końcu żadnego rozkadu obchodzenia Wielkiej Nocy każdego roku tak samo. No i przecież nad Bałtykiem też funkcjonują kościoły, można nabyć jajka i pójść, by poświęcił je kapłan. W Wielkanoc każdy dostaje urlop – dlaczego zatem nie spędzić go na lenieniu się? Dotyczy to szczególnie kobiet, które zwykle są przymuszane do wyczerpującej roboty przy gotowaniu świątecznych potraw. To straszne, żeby harować cały rok, a następnie jeszcze warować przy garnkach, gdyż taka jest rzekoma powinność.

plaża

Autor: Cristian Bortes
Źródło: http://www.flickr.com

Kołobrzeg to naprawdę interesujące miejsce, przez wielu Polaków nigdy nie odwiedzone. O ten kurort toczyło się dużo ciężkich batalii. W XII wieku Kołobrzeg został zajęty przez kniazia Krzywoustego i tą drogą całe Pomorze stało się nasze. W końcówce II WŚ istniał tu główny ośrodek defensywny Niemców. W walce o Kołobrzeg umarło wielu ludzi.

Jeśli wykorzystana w powyższym materiale narracja do Ciebie przemawia, to zobacz tutaj inne tego typu posty – one dotyczą analogicznej tematyki.

To chyba przekonuje, że Kołobrzeg jest idealną propozycją wczasową dla tych ludzi, którzy jednocześnie interesują się zabytkami i planują poopalać się odrobinę na bałtyckiej plaży.

O ile chodzi o apartament są tu zazwyczaj atrakcyjne, a stawki małe. Można w tej miejscowości napotkać zarówno eleganckie hotele, jak i przystępne cenowo domki nadmorskie. Warto także poszukać w internecie ogłoszeń ludzi, którzy w czasie lata wynajmują swoje lokale gościom.

Kiedy zapragniesz odwiedzić Kołobrzeg, noclegi blisko morza stają się trafnym wyborem.

Sprawdź jakie merytoryczne źródło (https://www.coraltravel.pl/wakacje/Hiszpania) stało się naszą motywacją. Nie będziesz żałował i z radością przeglądniesz posty o tym ciekawym temacie. Wejdź w ten link.

To bezdyskusyjne, że najfajniej jest, kiedy nie trzeba pokonywać wielu km idąc na plażę.