Kraj Uśmiechów jest to pewien z najbardziej popularnych kierunków, jeśli idzie o Azję Południowo-Wschodnią.
Dużo ludzi wybiera Tajlandię jako punkt swego pierwszego wyjazdu do Azji. Tajlandia bowiem spełnia wszelkie kluczowe warunki – jest całkowicie bezpieczna, posiada obszerną bazę noclegową praktycznie w każdym cenowym przedziale, nadzwyczaj łatwo jeździ się po owym kraju, możemy spożyć smakowite pikantne pokarmy oraz jest nadzwyczaj egzotyczna.

Azja

Autor: Sean O’Shaughnessy
Źródło: http://www.flickr.com
góry

Źródło: pixabay

Co powinniśmy zobaczyć w Tajlandii?
Gdańsk

Autor: Nina
Źródło: http://www.flickr.com
Podróżując do egzotycznego miejsca, którego kuchnia o wiele odróżnia się od jadła, do którego europejski układ pokarmowy został już przyzwyczajony, nie można nie jeść czegokolwiek nowego. Kochamy „uliczne” jadło, gdyż jest prawdziwe, niedrogie oraz z pewnością w pełni bezpieczne. Idąc ulicami Bangkoku, bądź innych dużych miast, co chwila jesteśmy zaczepiani propozycjami masażu tajskiego.

Jeśli znajdziesz w prezentowanym tekście coś wartościowego dla Ciebie, to bez zwłoki zobacz koniecznie także tamto opracowanie – w nim też zobaczysz wiele wartych uwagi wiadomości.

Masaż głowy albo całego ciała – to wszystko wykonalne na ulicy. Proponujemy jednak, by wybrać się do wyspecjalizowanych gabinetów , w którym to miejscu w ciszy, ze zniewalającymi aromatami rozpylonymi naokoło, gdzie w tle dać się słyszeć delikatną, wschodnią muzyczkę przebiega charakterystyczny tajski masaż. Jeśli ktoś ciekawi się przeszłością, kulturą jak też architekturą religijną, na pewno nie będzie zawiedziony. Tajlandia słynie z olbrzymiej ilości rozlicznego rodzaju pagód jak też świątynnych kompleksów. Powinniśmy zwiedzić w Tajlandii cudowne świątynie w miejscowości Ayutthaya jak też wybrać się na eskapadę łodzią w okolice. To dokładnie tu znajdziemy popularne drzewo z podobizną Buddy.

Ponadto powinniśmy zobaczyć Historyczny Park w Sukhotai, w którym to miejscu można admirować ogromny kompleks świątyń z poziomu bicykla, który jest najwygodniejszą formą przesuwania się po rozległym obszarze.