Lato 2014 trwa już od miesiąca. O ile nie zdecydowałeś się jeszcze na żaden wakacyjny wyjazd, nic straconego! Wiele biur wczasowych oferuje wczasowiczom wycieczki last minute – najczęściej sporo mniej kosztowne od tych standardowych.

Wyłączną wadą takiej opcji jest to, że wyjazd na wycieczkę ma miejsce w przeciągu zaledwie 3-4 dni od wykupienia podróży. Spakuj dlatego wcześniej plecaki i poszukaj niedrogich opcji last minut. Wakacje (www.eccotravel.eu/wietnam/) w Tunezji i innych egzotycznych stronach czekają na ciebie! Atrakcyjne oferty wakacyjne zobaczysz, o ile będziesz systematycznie badał, co interesujące cię biuro turystyczne oferuje. Najlepiej jest codziennie wchodzić na witryny internetowe takich biur turystycznych, by żadna okazja nie skończyła się niezauważona. Rozsądnie jest także wchodzić na portale przewoźników lotniczych, którzy od czasu do czasu robią warte uwagi promocje na bilety na samolot.

wyspa w Chorwacji

Autor: Carine06
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli pragniesz mieć rewelacyjne wakacje na malowniczym wybrzeżu Adriatyku, najlepszym wyborem okazuje się last minute do Chorwacji. To niezwykle chętnie wybierany kraj wakacyjny przez Polaków – trudno się dziwić, widoki są nieziemskie, a ceny przystępne. Szczególnie, jeśli dopisze ci szczęście i natrafisz na bardzo atrakcyjne last minute do Chorwacji.

Ciekawą możliwością na urlop mogą być też wycieczki do Grecji w przystępnych cenach, takich jak na portalu . W tym przepięknym kraju, który sławi się starożytną historią, panuje dziś wielki kryzys gospodarczy. Dlatego ceny hotelowe mogą być sporo niższe niż gdzie indziej. Każdy jest zobowiązany ujrzeć choć raz dumny Akropol, zwiedzić całe Ateny oraz pochodzić drogami, którymi wieki temu spacerowali sławni mędrcy, którzy uformowali naszą kulturę.

Można też udać się na wspaniałą przejażdżkę stateczkiem rejsowym, który pływa po ciepłym Morzu Egejskim. Dobrze jest udać się na króciutką wycieczkę do Turcji – koniecznie powinno się obejrzeć relikty Troi, bogatego miasta przedstawionego w epickiej Iliadzie.