Niektórzy wolą wyjazd w okresie ferii zimowych porze zimowej do znanych ośrodków narciarskich, a inni chociaż na moment przywołać cudowne letnie promienie słoneczne. Jak powszechnie wiadomo, zima to także doskonały moment na zaplanowanie nadchodzących wakacji, z tego też powodu zainteresowanie najpopularniejszymi ofertami wypoczynkowymi sukcesywnie staje się większe, rośnie także ruch na serwisach internetowych popularnych touroperatorów.

eccoholiday

dobrze byłoby zainteresować się nowościami dostępne już na ten sezon wakacyjny i zrobić tańszą rezerwację w najdogodniejszym terminie do wyboru.

W jakie miejsca pojadą nasi rodacy w tym roku?Ciągle niesłabnącą renomą cieszą się oferty urlopowe w Grecji, Turcji i Hiszpanii. Według danych serwisu już teraz więcej niż 20% polskich turystów nabyło wakacje (Zobacz też: oferty last minute katowice) w Turcji , w obszarze Wybrzeża Egejskiego.

Jakie nowości proponują biura podróży w tym roku?Najwięcej nowych ofert wśród urlopowych wypraw niezaprzeczalnie wprowadziła Grecja. Kierunek ten, o czym świadczą statystyki, jest jednym z najczęściej wykupowanych celów przez naszych rodaków. Dobrze jest więc odwiedzić zaufane biuro podróży Eccoholiday w Poznaniu, Wrocławiu lub w innym większym mieście, by dowiedzieć się o nich czegoś więcej. A oto krótka charakterystyka kilku z nich.

Do wakacji, gotowi, start!

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Wyspiarzy, którzy kochają wylegiwać się na greckich plażach, z pewnością zachwyciłaby przecudna wyspa Samos. Jest ona jedną z najbardziej zielonych wysp w sąsiedztwie Azji Mniejszej. Dodatkowo należy wiedzieć, że ma ona bardzo różnorodne ukształtowanie, a z każdej strony oblewa ją czyściutkie morze. Z wyspy tej do tureckiego miasta Izmir jest zaledwie 70 km. A to doskonała wiadomość dla osób lubiących zwiedzać.

Wielbiciele filmu „Mamma mia” koniecznie odwiedzili by Skiathos. To kameralna wysepka, której wielkość nie przekracza 48 km kw. Mimo niedużych rozmiarów można się na niej ukryć – na jednej z 60 plaż.

Inna z greckich wysp ściąga na siebie coraz większą uwagę. Santorini to wizytówką Grecji. To prawdziwa Kalliste. Panoramy z Santorini jest jednym z najpopularniejszych tematów pocztówek i pamiątek z Grecji.

Najbardziej wyczekiwana nowość, czyli wyspa Lesbos również została dołączona do najnowszej oferty. Będąc tam trzeba koniecznie zobaczyć Skamieniały Las.