Jeżeli zastanawiasz się, dokąd udać się na wakacje, być może fantastycznym pomysłem będą na przykład góry. Wypad w polskie góry ma właściwie same zalety – między innymi jest relatywnie tania. Porównując koszt wyjazdu w Bieszczady i wyjazdu za granicę, na pewno dojdziesz do wniosku, że dla Twojego portfela będzie o wiele lepiej wybrać górską opcję. Chyba każdy z nas był nad polskim morzem, Bieszczady jednakże wciąż pozostają miejscem, które nie jest zwiedzane przez wiele osób.

widok na Bieszczady

Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Bieszczady to rewelacyjne miejsce na zielone szkoły w górach. Bez wątpienia każde dziecko będzie zauroczone tym miejscem – a chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że dzieci fantastycznie bawią się z reguły właśnie w takich lekko odludnych miejscach. Posłanie dziecka na zieloną szkołę w Bieszczady niewątpliwie zostanie przez nie docenione. Bieszczady to także genialny kierunek wyjazdów jeśli chodzi o rodzinne spędzanie czasu – . Możliwość chodzenia po górach na pewno zauroczy każdego. Warto zwrócić szczególną uwagę na rewelacyjne kwatery w Bieszczadach. Warto zajrzeć na strony internetowe paru ośrodków wypoczynkowych mieszczących się w Bieszczadach aby dostrzec, jak genialnie są zorganizowane. Przede wszystkim Bieszczady są słynne ze swojej gościnności – a szczegółowo rzecz ujmując, z swojej gościnności słynni są mieszkańcy Bieszczadów.

Polonina Wetlinska

Autor: Przemyslaw Kozuch
Źródło: http://www.flickr.com

Mnóstwo ośrodków wypoczynkowych to miejsca, które są tworzone przez mieszkańców Bieszczadów, w związku z czym zawsze możesz liczyć na jakieś gratisy. Gospodarz niewątpliwie chętnie opowie Ci o najfajniejszych trasach widokowych oraz wskaże, gdzie są najfajniejsze restauracje w mieście. Dodatkowo właścicielki takich gospodarstw zwykle będą chciały dla Ciebie gotować. Nie protestuj, bowiem możliwość skosztowania tradycyjnej bieszczadzkiej kuchni to naprawdę ogromna szansa i rarytas. Większość ośrodków wypoczynkowych oferuje możliwość zakupienia wyżywienia na czas pobytu, dlatego nie wahaj się ani chwili – bez wątpienia warto skorzystać z takiej okazji. W Bieszczadach zwykle można świetnie odpocząć od szybkości miasta, które masz każdego dnia. Serdecznie polecamy wybór Bieszczadów jako miejsca Twojego przyszłego urlopu – to naprawdę genialny pomysł, a głównie wyjazd do .