Wypoczynek to praktycznie nasz obywatelski obowiązek. Zwłaszcza ten poza miastem. Przecież należy wspierać polski przemysł turystyczny! Naturalnie to spora przesada, bo w końcu nikt nie nakazuje odpoczywać, ale z pewnością nikt kto pragnie żyć radośnie i długo, nie powinien odmówić sobie często odpoczynku. To chyba jasne?

Jeśli w grę wchodzi odpoczynek w naszym kraju, generalnie można powiedzieć o trzech najistotniejszych destynacjach. Morze Bałtyckie, piękne góry oraz ujmujące Mazury. Niesamowite są polskie góry, w takim razie reszta tego artykułu będzie traktowała o górach. Być może na przykład Tatry nie są ogromne, a na dodatek nie stwarzają tak wspaniałych warunków do uprawiania sportów zimowych jak choćby Alpy, ale przynajmniej są blisko. Chociaż myli się człowiek, który sądzi, że to jedyna zaleta spędzania wczasów w polskich górach!

Tatry

Autor: hosiawak
Źródło: www.flickr.com

Można zaryzykować twierdzenie, iż wakacje w górach (noclegi na ) leżących na obszarze RP to także wspaniała okazja ujrzenia zapierającego dech w piersiach piękna. Morskie plaże są niesamowite, Mazury urzekają własnymi walorami turystycznymi, ale wyłącznie polskie góry sprawiają, że człowiek rozmyśla nad wspaniałością świata. Mała uwaga: zadbajmy o własne bezpieczeństwo, bo przecież chcemy, aby nasz urlop był całkowicie udany.

Ciekawi Cię ta kwestia? Kliknij ten odnośnik i sprawdź, jak podszedł do tego zagadnienia inny redaktor w treści swego wpisu!

Na całe szczęście dziwne historie z polskich gór, na przykład turyści chodzący po górach w klapkach powoli odchodzą do lamusa. Pozostaje mieć nadzieję, że ten trend się utrzyma, bo przecież TOPR nie chciałby zbyt często ratować podróżników!

A które górskie kurorty turystyczne są w sumie godne naszych odwiedzin? No cóż, zapewne nie będzie większym zaskoczeniem zamieszczenie na zaszczytnym pierwszym miejscu Zakopanego. Przynajmniej raz w ciągu miesiąca można natrafić na tekst bardzo krytykujący Zakopane – głównie w kontekście postępującej komercjalizacji, ale generalnie pomimo wad, zimowa stolica naszego kraju jest wspaniałym miastem.

Niezbędne są Ci dodatkowe wątki (https://karpackiepokoje.pl/) na ten interesujący temat? Zatem nie zwlekaj i przejdź do nowego tekstu – tam stworzyliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego.

No i całkiem łatwo o całkiem tanie pokoje w zakopanem (znajdź z )! Bardzo duża konkurencja na zakopiańskim rynku usług turystycznych spowodowała, że jeżeli nie jesteśmy zbytnio wybrednymi podróżnymi, na spokojnie odnajdziemy względnie niezłą prywatną kwaterę za niewielkie pieniądze. I właśnie dlatego wakacje w górach są w dalszym ciągu warte grzechu.