Sezon wakacyjny już niedługo, będziemy mogli uznać za rozpoczęty. Doskonałą okazją na pierwszy wypad będzie weekend majowy, który w Polsce uznawany jest za wyśmienity termin dla pierwszych zagranicznych wyjazdów. Każde biuro podroży oferujące swe usługi na terenie naszego kraju doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że jest to pierwsza okazja do sprzedania sporej liczby wycieczek. Z pewnością w tym roku sporym zainteresowaniem będzie się cieszyła Hiszpania.

wczasy, wakacje, last minute

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Do podróży w ten gorący region Europy Polaków skłania pogoda, która u nas nie daje jakichkolwiek powodów do zadowolenia.

Jeśli uważasz, że musisz odnaleźć podobne informacje, to zobacz wskazówki (https://www.spijtanio.eu/noclegi-rewal) – to trochę inny punkt widzenia, jednak również jest warty polecenia.

Temperatury nieco powyżej zera przez pierwsze 4 miesiące, powodują, że wielu tęskni za gorącymi promieniami słońca. W Hiszpanii ciepłych dni nie będzie brakowało. Celem wypraw naszych krajan bez wątpienia będą hiszpańskie archipelagi. Jeżeli mamy zamiar wybrać się nieco bliżej, najlepszym rozwiązaniem będą Baleary. Szczególnie popularną wyspą tego archipelagu jest Majorka, więcej ofert: .

Zainteresowały Cię informacje winiety Węgry przedstawione w tym artykule? Szalenie miło zatem będzie nam podzielić się z Tobą następnymi notkami. Oczekujemy na ocenę!

Jest to typowo wypoczynkowy kurort, który cieszy się sporym zainteresowaniem, w szczególności gości z Niemiec czy też Wielkiej Brytanii. Na Majorce nie brak miejsc, w których możemy się super zabawić. Puby a także restauracje są w tych regionach otwarte dwadzieścia cztery godziny w ciągu doby. Należy pamiętać, że z racji wysokich temperatur, które spotykamy w tej części Europy, aktywne życie zaczyna się tu dopiero nocą, gdy temperatura jest bardziej sprzyjająca spacerowaniu a także poznawaniu miasta.

wakacje, wczasy

Równie szalenie popularnym kierunkiem, gdy mowa o Hiszpanii są też Wyspy Kanaryjskie. Są one nieco oddalone od kontynentalnej Hiszpanii, ale swym wyjątkowym klimatem bardzo przypominają to, co można zobaczyć na Balearach. Jedną z najbardziej popularnych wysp jest Teneryfa. Teneryfa jest miejscem, które leży bliżej czarnego lądu, tak więc należy być gotowym na trochę bardziej egzotyczny klimat. Z racji zdecydowanie większych odległości podróż lotnicza jest znacznie dłuższa, dlatego też i więcej nasz kosztuje. Chętnych jednakże nie brakuje, z racji urokliwych plaż jak również wielu innych niepowtarzalnych atrakcji, które są zagwarantowane turystom w trakcie ich pobytu w najlepszych hotelach, jakie tylko można sobie wymarzyć.