Sezon wypoczynkowy już niedługo, będziemy mogli uznać za rozpoczęty. Dobrą okazją na pierwszy wypad będzie długi majowy weekend, który w Polsce uznawany jest za idealny termin dla pierwszych zagranicznych wojaży. Każde biuro podroży funkcjonujące na terenie naszego kraju doskonale wie, że jest to pierwsza okazja do sprzedania dużej liczby przeróżnych wycieczek. Z całą pewnością w tym roku sporym zainteresowaniem będzie się cieszyła Hiszpania.

wczasy, wakacje, last minute

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Do wyjazdu w ten ciepły region Europy Polaków może skłonić pogoda, która w naszym kraju nie daje żadnych powodów do radości. Temperatury nieco powyżej zera przez pierwsze 4 miesiące roku, sprawiają, że gro z nas tęskni za gorącymi promieniami słońca.

Spodobał Ci się nasz artykuł? Zatem czytaj to last minute grecja, na co masz chęć na następnej stronie, którą z chęcią dla Ciebie przygotowaliśmy.

W Hiszpanii upalnych dni jest pod dostatek. Celem podroży Polaków bez wątpienia będą hiszpańskie archipelagi. Jeżeli mamy chęć wybrać się nieco bliżej, dobrym rozwiązaniem będą dla nas Baleary. Szczególnie popularną wyspą tegoż archipelagu jest Majorka. Jest to stricte wypoczynkowy kurort, który cieszy się sporym zainteresowaniem, przede wszystkim gości z Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Na Majorce nie brak miejsc, w których możemy się super zabawić. Dyskoteki a także lokalne restauracyjne są tutaj otwarte dwadzieścia cztery godziny w ciągu doby. Należy pamiętać, że z racji dużych temperatur, które panują w tej części Europy, aktywne życie zaczyna się tu w porach nocnych, gdy temperatura jest nieco bardziej sprzyjająca spacerowaniu a także poznawaniu miasta.

wakacje, wczasy

Tak samo szalenie popularnym kierunkiem, gdy mówimy o Hiszpanii są także Wyspy Kanaryjskie. Są one oddalone od kontynentalnej Hiszpanii, ale swoim wyjątkowym klimatem wielce przypominają to, co można zobaczyć na Balearach. Jedną z najbardziej popularnych wysp jest Teneryfa (zajrzyj tutaj). Teneryfa jest miejscem, które leży bliżej kontynentu afrykańskiego, a więc trzeba być gotowym na odrobinę bardziej egzotyczną aurę. Z racji większych odległości droga lotnicza jest dłuższa, i przez to droższa. Chętnych jednak nie brakuje, z racji urokliwych plaż oraz wielu innych atrakcji, które są zagwarantowane turystom podczas ich pobytu w najlepszych hotelach, jakie tylko można sobie wyśnić.