Hiszpania to kraj bardzo ochoczo odwiedzany przez wędrowców. Są góry, są kotliny, jest przede wszystkim morze i ten niezwykły, ulotny koloryt cudownej metropolii.

plaża w Międzyzdrojach

Autor: Matthias Haas
Źródło: http://www.flickr.com
Miasto to wyróżnia się przepięknym, ciągnącym się kilometrami, morskim wybrzeżem wzdłuż miasta. Hiszpanii pociąga podróżników ciepłym, przychylnym klimatem, także niesamowitymi krajobrazami.
środowisko

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Planując interesujące wakacje, należałoby wykorzystać oferty Costa Brava last minute. Jest to położenie najchętniej odwiedzane przez turystów z całego świata – eccoholiday.com/region/hiszpania/costa-brava/że. Costa Brava rozciąga się na obszarze 60 kilometrów, od Barcelony po granicę z Francją. Kilkadziesiąt lat temu miejsce to było uznawane za najcudowniejszy zakamarek Hiszpanii. Obecnie jednak, rozwijająca się tam szeroko pojęta turystyka sprawiła, iż Costa Brava bardziej kojarzone jest z typowymi kurortami, nie znaczy to jednak, że brakuje tam urokliwych krajobrazów naturalnych. Wielbiciele przyrody i entuzjaści piękna natury, mogą dalej oglądać pozostałości autentycznych pejzaży udając się na północną część wybrzeża, gdzie zalesione zatoczki, wysokie urwiska, również schludne plaże i przejrzysta woda gwarantują odpoczynek na najwyższym poziomie.
Południowa część wybrzeża przywodzi już bardziej rozwijającą się aglomerację miejską.

Nie brak w owych regionach znacznego zagęszczenia hoteli na wczasy zagraniczne, pensjonatów, także bloków mieszkalnych.
Wakacje to nie tylko okres letnich miesięcy. Na urlop można się wybrać wówczas, gdy w Kraju trwa niesympatyczna jesienna pogoda. Warto to zaplanować wcześniej, obserwując tanie wczasy.

tanie wczasy