Jeśli chcesz wybrać się na świetny wypoczynek, Podlasie okazuje się bardzo interesującym kierunkiem. Niestety, wielu mieszkańców Polski nie docenia tych okolic, źle myśląc , że nie ma tam nic do zobaczenia. To zupełna bzdura. Podlasie to miejsce, gdzie są położone takie wyjątkowe atrakcje dla odwiedzających, jak np. Białowieski Park Narodowy.

Mech

Autor: merec0
Źródło: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/

Mieszkają tam zwierzęta, których nie spotka się nigdzie indziej na świecie, czyli żubry.

Masz ochotę poznać więcej detali na ten zajmujący temat? Więc ten wpis doczytaj także (www.goldwasser.pl/) kolejną witrynę pod poniższym linkiem.

Na dodatek jest Augustów, w którego okolicy znajduje się Kanał Augustowski. Można tam pływać stateczkiem, chłonąc malownicze krajobrazy Podlasia. Jeśli chodzi o zabytki, trzeba zobaczyć zespół klasztorny w Wigrach. Żyją tam Kamedułowie, zakonnicy, którzy egzystują w zupełnym odosobnieniu.

Wygodne pensjonaty znajdziesz, kiedy do wyszukiwarki internetowej wstawisz słowa „pensjonaty Podlasie”. Nie wszystkie miejsca mogą mieć stronę internetową, warto więc zaglądnąć także do rubryce w periodyku, w której publikowane są anonse noclegowe. Osoby, które nie mają wielu pieniędzy do przeznaczenia na pobyt, mogą do frazy dodać słówko „przystępne”.

O ile chcesz spędzić wczasy u wiejskich gospodarzy, do Google wstaw sformułowanie „wieś polecane noclegi – hotel zakopane podlaskie”. Czas spędzony w prawdziwej rustykalnej chatce okaże się wyjątkowym doświadczeniem.

Taka możliwość jest rekomendowana osobom, które mieszkają w wielkim mieście. Wypoczynek w takiej bliskości z naturą przyniesie wiele radości ludziom zatrutym pośpiechem metropolii. To też świetna okazja, by oglądać z bliska żywot mieszkańców wioski – dojenie krów, uprawianie pola itd.. Możesz mieć gwarancję, że z podróży do gospodarstwa na wsi ucieszą się twoje berbecie. Dla dzieciaków kontakt z florą i zwierzętami, które wcześniej kojarzyły tylko z opowieści, będzie rewelacyjnym doświadczeniem. Zaryzykujemy stwierdzenie, że spędzenie urlopu w agroturystyce może być korzystniejsze, niż leżenie na plaży w Egipcie bądź Chorwacji. No a na pewno oryginalniejsze.