Warto zawsze mieć w głowie zorganizowany wyjazd wakacyjny, bo znane są co roku historie odnośnie niewypału spontanicznej wycieczki. Costa del Sol może się okazać strzałem w dziesiątkę, nie tylko, gdy chodzi o usatysfakcjonowanie partnera lub partnerki, ale stanowi również doskonałą destynację dla całych rodzin. Wybrzeże Słońca to region turystyczny w hiszpańskiej Andaluzji. Swoim zasięgiem obejmuje także wybrzeże śródziemnomorskie, a konkretnie usytuowany jest między przylądkiem Cabo de Gata a Gibraltarem.

Katedra w Hiszpanii

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Majorka czyli czas na wczasy wakacyjne – zaplanuj już dziśJedna z hiszpańskich wysp archipelagu Balearów dała się już poznać wielu turystom z różnych zakątków świata. Mowa oczywiście o wyspie takiej jak Majorka.

Czy sądzisz, że istnieje potrzeba jeszcze jednego sprawdzenia podanych w tym wpisie danych? Jeśli tak, to kliknij tu oraz zweryfikuj witrynę (http://www.apollotour.pl/kierunki/wczasy-w-europie/wyspy-kanaryjskie).

Jest to jedna ze szczególnie chętnie wybieranych letnich destynacji. Najsłynniejszym i wyjątkowo chętnie wybieranym miastem, nie jedynie ze względu na to, że jest stolicą, jest właśnie Palma de Mallorca. Zbudowana szczególnie z wapieni wyspa hiszpańska brana jest na tapetę nadzwyczaj ochoczo przez organizatorów wyjazdów wakacyjnych, przykładem jest wyjazd last minute all inclusive na Majorkę.

Wybrzeże Costa del Sol pełne tajemnicWschody i zachody słońca na wybrzeżu Costa del Sol okazują się dla wielu pamiętne na długi czas. Na tym obszarze podać można wiele popularnych kąpielisk morskich, wśród jakich często wybierane są właśnie Nerja, Malaga i Marbella. Najczęściej turyści, przyjeżdżający do Hiszpanii z wizytą, wybierają wypoczynek w Torremolinos oraz Benalmadena. Dobrze przygotowana na przyjazd podróżujących na wakacje – i nie tylko – baza hotelowo-gastronomiczna zadziwia turystów jak najbardziej pozytywnie. Warto więc poszukać ofert wczasów, oferowanych przez najlepsze biura podróży.

Hiszpańska Majorka wyspą archipelagu Balearów
Spore zainteresowanie również turystów z Polski dotyczy znakomitej hiszpańskiej wyspy, takiej jak właśnie Majorka. Popularność zyskuje ona także dzięki polecaniu naszych bliskich, jacy dodatkowo motywują do zwiedzenia oraz dogłębnego poznania tego raju na ziemi. Na miejscu spotka nas moc atrakcji, jakie zostaną przez nas zapamiętane na długi czas. Serra de Tramuntana to lokalizowane w północno-zachodniej części wyspy pasmo górskie, które podoba się przyjezdnym.