Sylwester to jeden z tego typu momentów w roku, kiedy robimy, co w naszej mocy, by wszystko było perfekcyjnie. Powitanie Nowego Roku traktujemy niesamowicie poważnie. Zazwyczaj przywiązujemy ogromną wagę do tego, w jaki sposób spędzimy to wspaniałe święto. I choć znajdą się ludzie, którzy ostentacyjnie nie uznają Sylwestra i postrzegają go jak każdy normalny dzień, to jednakże większość z nas poddaje się sylwestrowej gorączce.

szampan

Autor: sugarbomb.sweets
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle organizujemy ten dzień o wiele prędzej. Chcemy, by wszystko było perfekcyjnie. Ci, którzy chcą celebrować przyjście kolejnego roku w jakimś ekskluzywnym ośrodku, powinni zainteresować się tym tematem już w lecie. Wówczas jeszcze będzie szansa, że zarezerwujemy bez kłopotu noclegi. Zostawiając sobie to na ostatnią chwilę narażamy się na wielki stres. To również ryzyko, że sylwestra przesiedzimy w domu.

Sylwester 2014 to zaproszenie do doskonałej zabawy i naprawdę warto to wykorzystać. Tego dnia mamy przyzwolenie szaleć do samego ranka i nikt nie będzie nam liczył drinków. Reguła jest tylko taka- im huczniej, tym lepiej! Dlatego niesłabnącą popularnością cieszą się wielkie fety na rynkach. Każdego roku największe polskie miasta urządzają moc atrakcji. Na ogromnej, podświetlanej scenie grają najmodniejsze gwiazdy. Panuje atmosfera święta i zabawy.

Ciągle jeszcze bardzo popularne są prywatki w domach. Jest to zdecydowanie oszczędniejsza propozycja. Zwykle spraszamy bliskich znajomych, z którymi zrzucamy się na jedzenie i napoje. Jeszcze fajniejszym sposobem jest podzielenie się pracami. Wówczas gospodarz imprezy nie ma tyle do roboty. Bardzo popularne są przyjęcia tematyczne. Tego typu przebieranki to doskonała zabawa, którą długo ma się w pamięci.

Możemy również połączyć Sylwestra z podróżą do któregoś pięknego miasta. Sylwester w Krakowie (dowiedz się więcej), czy w Pradze bez wątpienia na zawsze pozostanie w naszej pamięci. To świetna propozycja dla wszystkich par. Te miejscowości są wprost stworzone dla miłosnych uniesień. Wieczorne przechadzki w poświacie księżyca w towarzystwie wspaniałych zabytków to niezapomniane przeżycie.