Zakład usługowy Krzysztof Nowak S.C wykonuje przewozy ludzi regularnymi kursami autokarowymi które łączą naszą miejscowość z paroma najbardziej znanymi miastami, z Warszawą, z Krakowem, Świnoujściem, z Rzeszowem, z Poznaniem, Kołobrzegiem, Zakopanem itd.

nowoczesny pomarańczowy bus
Kursy są realizowane bardzo luksusowymi autokarami firmy Mercedes, z kontrolą temperatury, układem kamerek. Przejazdy realizowane są według grafiku dostępnego u naszego kierowcy. Zwykła częstotliwość wyjazdów na naszych liniach to ok. 5 autobusów na godzinę, co przynosi standardowy termin czekania na odjazd około dwunastu minut. Ponad to nasza firma sugeruje instytucjom wynajem autokarów. Naszą klientelą mogą również być osoby fizyczne szukające możliwości przewozu na przykład na uroczystości komunijne lub spotkania rodzinne itp.. Polecamy też przejazdy grupowe, także tych niewielkich grup (min. osiem osób) dla przykładu na letnie wypady jak też przerwy świąteczne, wypady na stok narciarski. Bez problemu na życzenie klienta możemy podstawić autokar z większą ilością miejsc.

Autokar wycieczkowy

Autor: mdc LEROY
Źródło: http://www.flickr.com
Proponujemy także podróże dla wyjeżdżających na tzw. zielone szkoły, kolonie. Wynajmujemy autokary także w podróże zagraniczne na przykład do: Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Niemiec, Portugalii oraz Hiszpanii. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować nawet stałe przejazdy pracownicze do nieomalże wszystkich państw Unii Europejskiej. Sugerujemy też wynajem autokarów na przeróżnego rodzaju kursy na obszarze Unii Europejskiej, wycieczki objazdowe. Dysponujemy wykwalifikowanymi kierowcami, którzy umożliwią bezpieczny wyjazd każdej podróży. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby pielgrzymka upłynęła przyjemnie i komfortowo. Zgodnie z obowiązującymi przepisami na trasach długich pojazd prowadzony jest naprzemiennie przez 2 kierowców. Podróż odbywa się z przepisowymi przerwami.

Jeśli zaciekawił Cię opisywany wątek, to pod tym łączem odnajdziesz większą ilość podobnych danych, które z pewnością będą godne uwagi.

Nasze pojazdy są dodatkowo zaopatrzone w gratisowy dostęp do internetu. Cennik wynajmu busów można zobaczyć na w naszym serwisie internetowym również w siedzibie zakładu. Na naszej stronie www można ujrzeć również rekomendacje odbiorców naszych usług. Ceny wynajmu pojazdów zaczynają się od 1,80 PLN za kilometr. Do wspomnianej ceny musimy doliczyć wartość zakwaterowania kierowców jeżeliby kurs był trzydniowy. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą naprawdę ukontentowani.świeża wiadomość – hiperłącze do strony -Dla wiernych klientów mamy nadzwyczaj korzystne rabaty w zależności od przejechanych kilometrów oraz wielkości najętego autokaru.