Moc wód geotermalnych pochodzących z gorących źródełek zwanych cieplicami znana już jest od setek lat. Wody te są bardzo silnie zmineralizowane. Nasz kompleks „Woda wigoru Ci przyda” zlokalizowany jest w stolicy polskich Tatr – Zakopanem.

termy

Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Woda w Zakopiańskich termach jest typu wapniowo-chlorkowo-sodowo-siarczanowego. Zawiera nadzwyczaj istotne dla naszego zdrowie oraz urody minerały mianowicie: wapń (Ca), sód (Na), potas (K), chlor (Cl), magnez (Mg), siarka (S) również chrom (Cr). Termy w Zakopanem to wspaniałe panaceum na wielką ilość chorób.

Rzetelna informacja z witryny (https://niwki.pl/produkt/olej-z-gorczycy/) przyda się każdemu. Zatem zachęcamy do przeczytania naszego nowego wpisu. Znajdziesz go pod podanym linkiem.

Cykliczne kąpiele w wodach termalnych zapobiegną rozwinięciu się chorób wieku starczego, Parkinsona i Alzheimera. Nadto pomagają przezwyciężyć wszelakie dolegliwości układu mięśniowo-kostnego, to jest: bóle czy też zwichnięcia. Zakopane termy w Zakopanem wpłyną dodatkowo doskonale na system naczyniowo-sercowy, mogą nas uchronić przed chorobami sercowymi a nawet uporządkują gospodarkę hormonalną. Kąpiele wyżej przedstawione polecane są także w trakcie profilaktyki otyłości, bowiem regulują trawienie. Ponadto mogą pomóc wyeliminować bóle głowy jak też boleści w stawach, pomogą ludziom cierpiącym na bezsenność. Polepszają także nastrój, pomogą odpocząć. Rekomendowane są one podobnie po każdych zabiegach, bowiem w znacznym stopniu przyśpieszają rekonwalescencję. Niezależnie od tego wszystkiego ablucje w/w bardzo dobrze oddziałują na krasę i stan cery. Jak wiemy Ca działa antyalergicznie, zatem łagodzi wszelkie wysypki. Tak wielce zmineralizowana ablucja rozmiękcza wierzchnią warstwę skóry, co o wiele przyśpiesza złuszczanie, opóźnia powstawanie zmarszczek.

termy

Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Woda w basenach osiąga temperaturę 21-25 stopni Celsjusza. Jest absolutnie bezpieczna dla osób w każdym wieku, też dla kilkumiesięcznych dzidziusiów jak także pań brzemiennych, z tej przyczyny zapraszamy do krajowych term w Zakopanem kompletne rodziny . Nasz kompleks to nie same baseny geotermalne, wodne masaże, zjeżdżalnie, wodospady oraz fontanny. To także: trzy sauny fińskie tudzież trzy sauny parowe, możność korzystania z solarium, kortów. Do dyspozycji pensjonariuszy jest też szafa na książki, bar oraz plac zabaw, czyli wypoczynek dla każdego członka rodziny zapewniony. Z pewnością każdy tu znajdzie coś super dla siebie. Termy w Zakopanem to wspaniały projekt na odpoczynek z jednoczesną profilaktyką zdrowia.