[IMG=1311/52820f9634c8b___120x600-dziecinnie-proste.gif|ALT=Łatwe rozliczenie z rozliczenie z Rozliczanie się z podatków online, zmniejsza formalności do totalnego minimum, ale to nie wszystkie plusy skłaniające do tego, aby skorzystać z takiej formy składania deklaracji. Aplikacja oszczędza Państwa cenny czas i finanse powiązane chociażby z wyprawą do Urzędu Skarbowego czy zleceniem tej czynności, komuś innemu.

Rozliczenie PIT 2014 przy użyciu drogi internetowej dotyczy każdego podatnika, zarazem tego, który prowadzi działalność gospodarczą jak i osobę fizyczną. Dlatego też aplikacja proponuje rozmaitego rodzaju PITy, takie jak PIT-trzydzieści sześć, PIT-trzydzieści siedem, PIT-38 czy NIP-7. To jednak jedynie początek ulepszeń, jakie proponuje projektant takiego narzędzia. Jeżeli Państwo nie znają się zupełnie na skomplikowanym prawie podatkowym to wciąż nie jest żadną przeszkodą żeby zasiąść do komputera i rozpocząć wypełniać swój podatek od dochodów osobistych.

To system połączony z internetem dba o to żeby wpisywane przez Państwa informacje nie miały błędów i były zgodne z teraźniejszymi regulaminami prawnymi (wpis). A jeśli nie wiedzą Państwo, które odliczenia podatkowe zmniejszające podatek są Wam dedykowane to także nie jest kłopotem, albowiem aplikacja sama będzie sugerować takie rozwiązania i komunikować o tym.

Powiadamiamy, że każdy etap jest również bezpieczny dla wprowadzanych danych. Do tych informacji, które są umieszczane w deklaracji podatkowej posiadają dostęp tylko sami użytkownicy. Z kolei podczas przesyłania danych do programu są one szyfrowane i w związku, z czym nie zagraża im przechwycenie przez niepowołane osoby.

Zalet wynikających z rozliczania się z dochodów drogą Internetową jest zdecydowanie więcej i można je opisywać nieskończenie, ale lepiej będzie jeśli czytelnicy sami zaczną korzystać z aplikacji aby się przekonać jakie to łatwe.