Kancelaria prawna LEXPERTS jest to kancelaria prawa gospodarczego, jak również kancelaria prawna polsko-niemiecka, która zajmuje się doradztwem oraz pomocą prawną w zakresie prawa gospodarczego oraz niuansach prawa polsko-niemieckiego.

Oferujemy porady prawne najwyższej jakości merytorycznej, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, oraz międzynarodowymi standardami. Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna firm, różnego typu pozostała nadanie obywatelstwa polskiego dla przedsiębiorstw, a także usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Jeżeli zaintrygował Cię niniejszy tekst, śmiało zobacz inne uwagi z witryny (http://www.workservice.pl/praca/magazyn/warszawa/) prezentowanej tematyki – one także okażą się dla Ciebie wartościowe.

Paragraf

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Specjalizujemy się w prawie gospodarczym, prawie handlowym, prawie cywilnym, prawie pracy, prawie środowiska i prawie cywilnym, w tym rozporządzenie REACH oraz rozporządzenie CLP. Świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa polskiego, prawa niemieckiego oraz prawa europejskiego.

Kooperują z nami polskie i niemieckie kancelarie prawne, kancelarie radców prawnych oraz działający indywidualnie radcy prawni z terenu Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. Aby sprostać Państwa potrzebom współdziała z nami także adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, a także inne kancelarie adwokackie. W zakresie kancelarii fachową pomoc prawną świadczy radca prawny dr Lidia Siwik. Zespół kancelarii budują aplikanci radcowscy, prawnicy i absolwenci studiów prawniczych, zdobywający swoje obszerne doświadczenie nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Jeżeli szukają Państwo dobrego prawnika oraz atrakcyjnej oferty na usługi prawne i obsługę prawną firm zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Szersze informacje w kwestii tego jak działa kancelaria radcy prawnego, jakie są specjalizacje w kancelarii, jak również dane teleadresowe oraz szczegółowy zakres świadczenia obsługi prawnej, udostępniamy Państwu w serwisie internetowym