Morze Bałtyckie piękne jest i basta! Ten kto jest odmiennego zdania prędzej czy później za nim zatęskni. Bo owszem, można na krótki moment zdradzić polskie plaże dla Morza Śródziemnego, jednak Bałtyku nie darzyć miłością w ogóle, nie da się. Kapitalne emocje, za którym tęsknimy tyle miesięcy – pierwsza wyprawa na plaże po przyjeździe.

plaża latem

Autor: Phillip
Źródło: http://www.flickr.com

Zapach morza i drzew. Wyciszający szum fal, który z każdym krokiem staje się bardziej słyszalny. Aż w końcu na horyzoncie ukazuje się ogromny Bałtyk – potężny i pełen tajemnicy. Kurortami, które można z czystym sumieniem polecić i rodzinom z maluchami, i singlom są Kołobrzeg lub Władysławowo.

Kołobrzeg reprezentuje przepiękne, czyste i cały czas rozwijające się miasto, ze swą bogatą, ciekawą historią, portem i latarnia morską. To wymarzone miejsce na spacery i zwiedzanie, więc w chwilach kiedy pogoda pozostawia wiele do życzenia – miasto zapewnia nam sporo atrakcji.

Jeśli ten wpis Cię zaciekawił, to bez wahania kliknij tu i zobacz, co znajdziesz w źródle (https://e-militaria.pl/koszule-73). On również okaże się wartościowy.

Kolejne wspominane miasto to Władysławowo, zachwycające turystów swymi szerokimi i czystymi plażami – w tej miejscowości także nie będziemy się nudzić. To również świetna baza wypadowa aby odwiedzić Trójmiasto lub Hel (noclegi Władysławowo – tutaj pełna oferta wypoczynku). Ciężko jest spędzić urlop nad Bałtykiem nie próbując świeżej, smażonej lub wędzonej rybki, która tylko tutaj smakuje niepowtarzalnie.

Namawiamy więc aby już w najbliższych dniach rozpocząć poszukiwania odpowiedniego miejsca noclegowego. Dla ułatwienia, możemy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę: noclegi we Władysławowie lub noclegi w Kołobrzegu a ujrzymy bogatą listę ofert, z której na pewno wybierzemy odpowiednią. Moda i bezproblemowość wyjazdów zagranicznych stały się przyczyną, że wiele turystów zaniechało plany o wakacjach spędzonych na polskich plażach (więcej: jakie noclegi w Kołobrzegu polecacie na lato). Nie pamiętając o tym, że wczasy nad polskim morzem to nie jedynie plaże, ale też klimat, który doskonale wpływa na nasz organizm.

No i plaże… W kolorze złota, imponujących rozmiarów i pełne drobnego piasku. Zachęcające do odpoczynku. W Kołobrzegu i Władysławowie nie można się nudzić!