Morze Bałtyckie piękne jest i basta! Ten kto jest odmiennego zdania prędzej czy później za nim zatęskni. Bo owszem, można na krótki moment zdradzić polskie plaże dla Morza Śródziemnego, jednak Bałtyku nie darzyć miłością w ogóle, nie da się. Kapitalne emocje, za którym tęsknimy tyle miesięcy – pierwsza wyprawa na plaże po przyjeździe.

plaża latem

Autor: Phillip
Źródło: http://www.flickr.com

Zapach morza i drzew. Wyciszający szum fal, który z każdym krokiem staje się bardziej słyszalny. Aż w końcu na horyzoncie ukazuje się ogromny Bałtyk – potężny i pełen tajemnicy. Kurortami, które można z czystym sumieniem polecić i rodzinom z maluchami, i singlom są Kołobrzeg lub Władysławowo.

Kołobrzeg reprezentuje przepiękne, czyste i cały czas rozwijające się miasto, ze swą bogatą, ciekawą historią, portem i latarnia morską. To wymarzone miejsce na spacery i zwiedzanie, więc w chwilach kiedy pogoda pozostawia wiele do życzenia – miasto zapewnia nam sporo atrakcji.

Jeśli ten wpis Cię zaciekawił, to bez wahania kliknij tu i zobacz, co znajdziesz w źródle (https://e-militaria.pl/koszule-73). On również okaże się wartościowy.

Kolejne wspominane miasto to Władysławowo, zachwycające turystów swymi szerokimi i czystymi plażami – w tej miejscowości także nie będziemy się nudzić. To również świetna baza wypadowa aby odwiedzić Trójmiasto lub Hel (noclegi Władysławowo – tutaj pełna oferta wypoczynku). Ciężko jest spędzić urlop nad Bałtykiem nie próbując świeżej, smażonej lub wędzonej rybki, która tylko tutaj smakuje niepowtarzalnie.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź tutaj malediwy last minute inne tego typu materiały – one też są wartościowe.

Namawiamy więc aby już w najbliższych dniach rozpocząć poszukiwania odpowiedniego miejsca noclegowego. Dla ułatwienia, możemy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę: noclegi we Władysławowie lub noclegi w Kołobrzegu a ujrzymy bogatą listę ofert, z której na pewno wybierzemy odpowiednią. Moda i bezproblemowość wyjazdów zagranicznych stały się przyczyną, że wiele turystów zaniechało plany o wakacjach spędzonych na polskich plażach (więcej: jakie noclegi w Kołobrzegu polecacie na lato). Nie pamiętając o tym, że wczasy nad polskim morzem to nie jedynie plaże, ale też klimat, który doskonale wpływa na nasz organizm.

No i plaże… W kolorze złota, imponujących rozmiarów i pełne drobnego piasku. Zachęcające do odpoczynku. W Kołobrzegu i Władysławowie nie można się nudzić!