Transport osobowy, w naszych czasach, rośnie bardzo szybko. Komunikacja drogowa jest częściej preferowana przez podróżnych w przeciwieństwie do przejazdów kolejowych (z znanych dla każdego powodów). Konkurencyjność i liczba przewoźników rośnie w zastraszającym tempie.

Coraz więcej przewoźników osobowych ma uprawnienia do przewozów zagranicznych. Zdawało by się, że w erze stałego wzrostu wartości paliwa, cena przejazdu będzie będzie jedynym czynnikiem decydującym przy wyborze firmy przewozowej. Okazuje się jednak, że tak samo istotne stają się również: terminowość, elastyczność, zakres usług i elastyczność. W poszukiwaniu solidnej firmy według tych wytycznych trafiłem na Eden.

Eden prowadzi działalność przewozu osobowego w Polsce i za granicą. Na rynku istnieje od dawna. Przewoźnik w szczególności dba o bezpieczeństwo, wygodę i miłą atmosferę podróży. Wszyscy podróżni mogą liczyć na indywidualne traktowanie.

Firma zdobyła potrzebne licencje, certyfikaty i zezwolenia dokumentujące fachowe przygotowanie do prowadzenia działalności. Skany tych dokumentów są zamieszczone na stronie internetowej przewoźnika: edenbus. Oprócz certyfikatów, można obejrzeć zdjęcia pojazdów udostępnianych przez firmę, zapoznać się z ofertą i rozkładem jazdy.