Aktualnie bardzo często właściciele firm zatrudniają cudzoziemców. Czasami robią tak ze względu na niższe wydatki, czasami z uwagi ich kompetencje. Niezależnie od powodów, wszyscy pracownicy powinni przejść jednak odpowiednie szkolenie BHP.

szkolenie bhp po angielsku

Autor: Sterling College
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku cudzoziemców, mogłoby to być trochę złożone, jednak istnieje zasada mówiąca, że w tego typu sytuacji przeprowadza się zazwyczaj szkolenie BHP po angielsku. Jest tak po części z tego powodu, że język polski jest niezwykle trudny i nie można się go nauczyć w niedługim czasie. Szkolenie BHP musi przebyć każdy nowo zatrudniony pracownik, zatem jego przeprowadzenie w języku angielskim, często jest najlepszym wyjściem. Co istotne, tego typu szkolenie mogłoby być przeprowadzane tak indywidualnie, jak i zbiorowo. Prowadzi się je w biurze zainteresowanej firmy w dowolny sposób wybranym przez firmę czasie. Oczywiście szkolenie BHP po angielsku może spełniać wszelkie surowe wymogi jakichkolwiek klientów.
Naturalnie szkolenia wykonywane są przez doświadczonych angielskich spikerów. Posiadają oni właściwe umiejętności, żeby móc współpracować z przedstawicielami jakiejkolwiek branży gospodarki. Nawet osoby, dla których język angielski nie jest tym ojczystym, nie powinni mieć najmniejszego kłopotu z przyswojeniem przedkładanych tematów, ponieważ szkolenie BHP po angielsku może być dostosowane do stanu wiedzy takiego języka, doświadczenia czy możliwości zawodowych pojedynczych pracowników.

Na rynku funkcjonuje dużo spółek, które są w stanie wykonać takie przeszkolenie, więc dyrektorzy nie powinni się bać, że nie będą mogli odpowiednio przygotować obcokrajowca do pracy w swej spółce.