Dlaczego warto jechać w polskie góry?

Podróże z dzieckiem

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na wczasy wyczekujemy okrągły rok. Marzymy o najdalszych zakątkach globu. Niestety, przez to, że ograniczają nas pieniądze albo czas, zazwyczaj sięgamy po popularne oferty. Zazwyczaj przewodzi nieśmiertelny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Wypróbowaliśmy tekraje i mamy świadomość, że spędzimy w tych miejscach wspaniały urlop.

Urlop w nadmorskich miasteczkach

plaża w Międzyzdrojach

Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Już niebawem rozpocznie się czas urlopowy. Na ten czas czekamy z utęsknieniem cały rok.Czujemy się już przemęczeni ciężką, codzienną pracą i należy nam się porządny odpoczynek. Polacy mają swoje sprawdzone miejsca na urlop. Od dawna popularne są takie państwa jak: słoneczna Hiszpania, malownicze Włochy, czy tropikalna Tunezja. Wakacje poza Polską to głównie pewność udanej aury.

Czy nadal warto jechać nad Bałtyk

Władysławowo - plaża

Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com
Jest co raz pogodniej. Okres urlopowy już blisko. A my siedzimy w biurze i marzymy o słodkim próżniactwie. Ale dokąd wyjechać w tym roku? Słoneczna Grecja już zwiedzona, egzotyczne wyspy również się nam opatrzyły- może teraz pora na Polskę? Tylko gdzie? W górach, czy nad Bałtykiem?

Kilka sprawdzonych pomysłów na wakacje nad wodą

Pierwsze cztery miesiące bieżącego roku z pewnością nie mogą być dla nas zbytnio udane, jeżeli weźmiemy pod uwagę aurę, która zagościła w Polsce. Na szczęście taki stan rzeczy nie będzie trwał nieskończenie, i już niedługo przyjdą cieplejsze dni, które warto będzie wykorzystać do spędzenia czasu na otwartej przestrzeni. Warto już teraz przygotować się na ich nadejście i przygotować plan swych wyjazdów.