Urlop w nadmorskich miasteczkach

plaża w Międzyzdrojach

Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Już niebawem rozpocznie się okres letni. Na ten okres oczekujemy z utęsknieniem cały rok. Jesteśmy już zmęczeni ciężką, codzienną pracą i należy nam się porządny wypoczynek. Rodacy posiadają swoje ulubione kierunki na urlop. Od dawna królują takie państwa jak: gorąca Hiszpania, malownicze Włochy, czy egzotyczna Tunezja. Wypoczynek poza Polską to głównie gwarancja wyśmienitej pogody.

Czy nadal warto jechać nad Bałtyk

Władysławowo - plaża

Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com
Staje się co raz cieplej. Sezon urlopowy już blisko. A my gnijemy w biurze i marzymy o błogim lenistwie. Ale dokąd się wybrać w tym roku? Słoneczna Grecja już obejrzana, egzotyczne wyspy też się nam znudziły- może teraz czas na ojczyznę? Tylko dokąd? W Tatrach, czy nad morzem?

Kilka sprawdzonych pomysłów na wakacje nad wodą

Pierwsze 4 miesiące obecnego roku na pewno nie mogą być dla nas zbyt udane, jeśli weźmiemy pod uwagę aurę, która zagościła w naszym kraju. Na nasze szczęście taki stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie, i już niebawem przyjdą ciepłe dni, które warto będzie wykorzystać do spędzenia czasu na otwartej przestrzeni. Warto już teraz przygotować się na ich nadejście i opracować plan swoich wyjazdów.

Dlaczego warto jechać w polskie góry?

Podróże z dzieckiem

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na wczasy czekamy okrągły rok. Marzymy o dalekich stronach świata. Niestety, przez to, że stopują nas finanse lub czas, zazwyczaj wybieramy popularne oferty. Zwykle przewodzi nieśmiertelny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Znamy tekraje oraz mamy pewność, że przeżyjemy tam wspaniały wypoczynek.