Okoliczności, w jakich bezsprzecznie należy wypłacić osobom podróżującym samolotem odszkodowanie lotnicze.

Okoliczności, w których bezsprzecznie należy wypłacić pasażerom odszkodowanie powiązane z podróżą samolotem zdarzają się rzadko, co nie znaczy, że nie będą czymś realnym. Przede wszystkim dotykają one zdarzeń, w których coś zdarzy się nie tak jak należy po stronie przewoźnika. Każdy bez wyjątku więc pasażer, który zakupuje bilet lotniczy, na konkretny lot musi się zapoznać z tym, w jakiej sytuacji ma szansę odzyskać swoje środki finansowe, a w jakim przypadku nie będzie to zapewne dla niego dostępne.

Wybór celu wakacyjnej wycieczki nie jest prosty, kiedy można polecieć wszędzie, gdzie ma się ochotę

Wyprawa na wakacje to pewnie jeden z najmilszych momentów w całym roku. Zapełniamy walizki, i samotnie lub z najbliższymi, udajemy się w wyjątkowo cudowne miejsca. Oczywiście wybór najlepszego państwa może być bardzo problematyczny, dlatego warto posprawdzać przeróżne ciekawe pomysły na wakacje.

Leć niczym ptak!

Rozwój ludzkości jest niezwykły. Przez całe wieki człowiek chciał umieć latać jak ptak. Ślady tego marzenia można znaleźć w słynnym micie o śmierci Ikara. Życiowym marzeniem genialnego wynalazcy z Włoch, Leonarda da Vinci, było zaprojektowanie maszyny latającej. Mimo to dopiero sto lat temu bracia Wright odbyli swój udany lot ich malutkim samolotem. I od tej pory postęp zaczął toczyć się zaskakująco błyskawicznie.