Okoliczności, w jakich bezsprzecznie należy wypłacić osobom podróżującym samolotem odszkodowanie lotnicze.

Przypadki, w których bezsprzecznie należy wypłacić pasażerom odszkodowania powiązane z podróżą samolotem przydarzają się rzadko, co nie znaczy, iż nie będą czymś realnym. Zazwyczaj dotykają one zdarzeń, w jakich coś dzieje się nie tak jak należy ze strony przewoźnika. Każdy bez wyjątku więc podróżujący samolotem, który kupi bilet na samolot, na dany wylot musi się zaznajomić z tym, kiedy ma okazję otrzymać z powrotem swoje środki finansowe, a kiedy nie będzie to raczej możliwe.

Wybór celu wakacyjnej wycieczki nie jest prosty, kiedy można polecieć wszędzie, gdzie ma się ochotę

Wyprawa na wakacje to pewnie jeden z najmilszych momentów w całym roku. Zapełniamy walizki, i samotnie lub z najbliższymi, udajemy się w wyjątkowo cudowne miejsca. Oczywiście wybór najlepszego państwa może być bardzo problematyczny, dlatego warto posprawdzać przeróżne ciekawe pomysły na wakacje.

Leć niczym ptak!

Rozwój ludzkości jest niezwykły. Przez całe wieki człowiek chciał umieć latać jak ptak. Ślady tego marzenia można znaleźć w słynnym micie o śmierci Ikara. Życiowym marzeniem genialnego wynalazcy z Włoch, Leonarda da Vinci, było zaprojektowanie maszyny latającej. Mimo to dopiero sto lat temu bracia Wright odbyli swój udany lot ich malutkim samolotem. I od tej pory postęp zaczął toczyć się zaskakująco błyskawicznie.