Egipt jest nadal wspaniałą destynacją turystyczną!

egipt
Świat jest za urokliwy, abyśmy mogli siedzieć tylko w ojczyźnie. Oczywiście i na terenie Polski nie brakuje wielu ładnych miejsc, ale jeżeli mamy tylko pieniądze, paszport oraz nieco wolnego, z pewnością powinniśmy doceniać wyjazdy za granicę. Zresztą ciężko przekonywać ludzi do wyjazdów – to znaczy w 2013 roku wypoczywało poza Polską najwięcej Polaków w historii. To bardzo dobrze pokazuje, że tak naprawdę biuro podróży w którymś z polskich miast to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Choć oczywiście nie ma sensu poruszyć w tym tekście tematów typowo biznesowych. Przydałoby się chociażby na moment zrelaksować się, nareszcie zapomnieć o kasie.

eccoholiday
Doskonałą destynacją dla zwykłego Nowaka jest niewątpliwie Egipt. Zapewne pewni ludzie rzekną, że w końcu tak czy siak nie ma bardziej oklepanego miejsca na wypoczynek, niż właśnie Egipt. Jednak trzeba pamiętać, iż bardzo często rzeczywistość jest taka, że to co trochę bardziej oklepane, jest najlepsze. Przecież last albo first minute w Egipcie to doskonała szansa na wypoczynek w bądź co bądź egzotycznym kraju, ale jednak za stosunkowo nieduże pieniądze. Oferty first minute możesz znaleźć na tej stronie. Zapewne jest bardzo wielu ludzi, których i tak nie stać na nawet kilka dni nad polskim morzem, ale generalnie ciężko rzec, że dla fanów zagranicznych wojaży można zaproponować coś sporo tańszego, aniżeli Egipt.

W zasadzie Egipt to idealna destynacja – mili ludzie, chociaż z pewnością traktują podróżnych jak dojne krowy: głównie bogaci Rosjanie ich tak rozpieścili, dosyć nieduże ceny, smaczne jedzenie, bajeczna pogoda oraz wiele atrakcji światowej klasy sprawiają, że Egipt może nie jawi się nam jak raj – jest za biednie i brudno, ale tak czy sial jeżeli nie jesteśmy jakimiś snobami, którym tylko Kenia albo Seszele w głowie, pewnie będziemy pod wielkim wrażeniem!

egipt
Autor: Adam Inglis
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele osób pyta się czy tak naprawdę jest sens zamiast first bądź last minute – przede wszystkim boimy się o własne bezpieczeństwo. No cóż – tak naprawdę wypoczynek w Egipcie jest bardzo bezpieczny. Wiadoma sytuacja – kierowcy jeżdżą jak wariaci, ale w końcu chyba nie ma zbyt wielu Polaków, którzy wypożyczają samochód na miejscu. A poza tym, choć sytuacja polityczna na obszarze Egiptu znacznie się zmieniła, szkoda, że na gorsze, to jednakowoż w dalszym ciągu przeciętny podróżny nie powinien bać się o swoje bezpieczeństwo. Chociaż (zobacz więcej w serwisie) należy uważać.