A może ferie w gospodarstwie agroturystycznym?

To bardzo dobrze, że ferie w naszym kraju są podzielone na większą ilość terminów, ponieważ tak naprawdę niektóre stadniny koni, w szczególności położone w górach, jeszcze bardziej pękałyby w szwach. Trzeba wiedzieć, iż nieustannie wśród dzieci i młodzieży wzrasta sympatia do jazdy konnej. To bardzo dobrze, bo tak naprawdę nie sposób napisać o wadach jazdy na koniu. Bo i takowe nie istnieją!
Czytaj dalej...

Wstąpienie naszego kraju do Unii Europejskiej a popularyzacja wina. Interesujące newsy ze świata wina!

We Francji, czy we Włoszech panuje dobry zwyczaj popijania porządnego wina podczas obiadu albo kolacji. Gdy jeździmy po tych regionach na pewno niejednokrotnie staliśmy się świadkiem tego typu obrazków. Wtedy pewnie zazdrościliśmy naszym zachodnim sąsiadom, że są w stanie sobie na taką ekstrawagancję pozwolić. Przecież w tych właśnie krajach każdy obszar ma swoje winnice i tajemne przepisy, których historia sięga średniowiecza i strzeżone przez mnichów. Tymczasem, dzięki wejściu Polski do Unii Europejskiej, także my jesteśmy w stanie sobie pozwolić na wysokiej jakości wino, nie wydając przy okazji bajońskich sum.
Czytaj dalej...

Przewozy turystyczny osób. Same ważne porady

Z pewnością większość osób ma już za sobą urlopowy odpoczynek. Rodziny z dziećmi muszą jeździć na wspólny wypoczynek w czasie letnim, gdyż już pierwszego września dzieciaki powracają do nauki. Tymczasem, urlop właśnie w tym miesiącu to fantastyczna sprawa. Przede wszystkim, na lubianych trasach turystycznych nie spotkamy już takich tłumów. Oprócz tego, można mieć nadzieję na niższe ceny, niż podczas sezonu. Czar wrześniowych wypadów doceniająstudenci, którzy bardzo często właśnie w tym miesiącu jeżdżą na zasłużony wypoczynek. Wrzesień obfituje w wyjątkowo piękne dni, kiedy wokoło czuć już zbliżającą się wielkimi krokami jesień, ale słońce wciąż przyjemnie grzeje.
Czytaj dalej...